www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla Izkrāpj naudu Renāte Sūnīte

Veselības Centrs Jugla - Izkrāpj naudu Renāte Sūnīte

Ginekoloģe renāte sūnite, veicot analīžu pārbaudes, paņēma iztriepi un mikrobioloģijai analīzes, dīvaini jau likās ka par to prasa 35eur, un tā no gada uz gadu. Nauda jādot tā, lai neviens neredz, jo visur esot kameras. Precizējot informāciju ārpus šīs iestādes, neviens ginekologs neprasa mistiskus 35 eur. Tad strādā vēl bez pieraksta, Saka nāc tad un tad, bet kabinetā Saka, ka varot izrakstīt rēķinu, kurš maksās 38eur, vai arī, lai samaksā kabinetā cik var. Nopietni? !  paņēma 5eur, kaut arī valsts apmaksātā vizīte ir 4eur. Kā cilvēks kurš sejā tev smaida un vienmēr novēlē stipru veselību, var tik zemiski izrīkoties. Esmu smagi vīlusies un palasot atsauksmes, šī neesot pirmā reize par naudas prasīšanu. Ceru, ka viņai šī nauda tiks realizēta pamatotos pirkumos un būšu viņai nopirkusi kādu psiholoģisko konsultāciju.

02.01.2021

G

A Anda B 20.05.2021

Agrāk viņa pieņēma MFD dziedniecība, pārstāju iet pie viņas jau pirms gadiem 10. Vienmēr kaut kādus uztura bagātinātājus lika pirkt no viņas zem rokas, ar piepildi obligāti. Kad pateicu, ka nav naudas, teica, lai atnesu rīt.