Veselības Centrs Jugla - Attieksme

Ļoti slikta un neprofesionāla attieksme no Valērija Matvejeva puses. Aizejot pie dežūrārsta ar iesnām un sāpošu kaklu, atbilde no šī ārsta bija, ka viņš neko nevarot palīdzēt un darba neapējas lapu nevarot atvērt, pat neapskatot un nepajautājot kādas sūdzības man ir. Diemžēl pie sava ģimenes ārsta pulksten 19: 30 nevarēju tikt, tāpēc vērsos šeit, jo iepriekš ar dežūrārstu šajā pašā iestādē viss bija labi, ļoti jauka un pretimnākošā daktere, diemžēl vārdu nemācēšu pateikt, bet arī darba nespējas lapu atvērt šai dakterītei nebija problēmu. Tiešām, ja nevēlaties sabojāt sev dienu vai vakaru, neiesaku vērsties pie šī daktera, vai vismaz pirmstam uzzināt vai nestrādā viņa kolēģe kura ir pretstats šim nepieklājīgajam dakterim, jo pretējā gadījumā no jūsu vizītes jēga nebūs nekāda.

29.09.2020

H Helsu 29.09.2020

Izskatas, ka velejaties viegli dabut slimibas lapu un arsts uz so neiekrita, tadel jums tada nepatika radas.
Nepamatota slimibas lapas izniegsana ir pretlikumiga un sodama. Tadel ar tadam kaitem ka iesnas un kakla sapes labak versaties pie sava gimenes arsta, ja vins bus gatavs uznemsies pilnu atbildibu par pamatotibu. Un gimenes arstu darba laika ir iespeja sazvanit un sarunat talakas darbibas. Rudens laika, katram otrajam ir iesnas, tadel jau visi nesez majas ar slimibas lapam.

Perons skaidrā 01.10.2020

cilvēku ar covid simptomiem ārsti sūta nafik, jo varbūt nepamatota slimības lapa?

D Dace Gravere 12.12.2020
ciniska, nekauniga attieksme

mara bremmere loti slikta terapeite.

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021