Veselības Centrs Jugla - Ārstu bezatbildība

Ārsta bezatbildība un nolaidība, pēc lūguma izrakstīt slimības lapu, jo nomoka slikta pašsajūta un mans personigais ģimenes ārsts strādā tikai darbadienās, un atpakaļ ejošos datumos zīmes netiek rakstītas, ārsts izmērot temperatūru un spiedienu pasaka ka nevar palīdzēt atstājot mani bezizejā neskaitot to ka es esmu griezusies pie viņa pēc savas naktsmaiņas, liekot iet uz nākamo kas jau pēc 9 stundām. Paldies liels Matvejevejam Valērijam, juglas medicīnas dežurārstam kas ignorē pacientu sūdzības un nespēj pilnvērtīgi veikt savu darbu, ja būtu zinājusi ka mani sagaidīs tāda attieksme netērētu savu laiku un naudu lai apmeklētu viņu nesaņemot par to kaut vai ieteikumus vai medicīnisku palīdzību.

veesaa007 03.07.2017

Man šķiet, ka slimības lapu var izrakstīt tikai savs ģimenes ārsts vai ārsts, kas aizvieto konkrēto dr. tajā iestādē, kur atrodas pacienta medicīniskā dokumentācija.Un tas ir pareizi, jo piem., šajā situācijā- cilvēks aiziet pie ārsta, kurš viņu redz pirmo reizi dzīvē, pasūdzas par sliktu pašsajūtu un pieprasa slimības lapu. Pie tam- ārstu darbība tiek ļoti kontrolēta, tāpēc ārsts nevar pa labi un pa kreisi izrakstīt slimības lapas, īpaši cilvēkam, kas ienāk no ielas un pasūdzas par sliktu pašsajūtu. Ja ir slikti, tad jāsauc NP.

P piekriitu9 06.07.2017

Pilnībā piekrītu sūdzības autorei, iesaku netērēt savu laiku, ejot pie šī dežūrārsta. Man arī nesen bija ļoti līdzīga situācija, kad vajadzēja slimības lapu, jo biju patiešām saslimusi un mans ārsts tajā brīdī nebija pieejams. Dežūrārsts redzēja visas manas slimības pazīmes, pats tās arī konstatēja, taču teica, ka es esmu pilnīgi vesela un slimības lapu man nevajagot, pat neizrakstīja nekādas zāles. Nācās iet pie cita ārsta, kas uzreiz kārtīgi izmeklēja, izrakstīja zāles un iedeva man slimības lapu. Nesaprotu, kā ārsts var saslimušam cilvēkam teikt, ka viss ir kārtībā, neiedot arī slimības lapu tad, kad tā patiešām ir nepieciešama. Manā gadījumā šo lapu dabūt bija svarīgi, jo strādāju intensīvā darbā ar cilvēkiem un ja ietu uz darbu, tad situācija jau būtu nopietnāka. Jau agrāk esmu dzirdējusi negatīvas atsauksmes par šo konkrēto ārstu un tagad arī pašai ir rūgta pieredze.