Natalija Aleksejeva''Centrala laboratorija''Juglas med.centrs - attieksme

Vēlos dalīties ar savu pieredzi apmeklējot proceduru kabinetu Juglas medicinas centrā. Attieksme''nekāda'',sevišķi no N.Aleksejevas puses. Pienāca mana rinda,bet netiku laikā.Šī dāmīte nevarēja mani pieņemt,jo pie viņas atnāca draudzene,kuru bija jāpienem bez rindas.Kad aizrādīju,ka man bija numuriņš.Saņēmu tikai nicinošu skatienu.

E ex... 29.03.2013

Pati esmu sastapusies ar šadu attieksmi, kad es sēžu rindā un te pēkšņi kabinetā ienesas kāda kaza un pazūd tur uz min.10, tad iznāk laimīga un jau nodevusi analīzes...

N Navaruizdomatniku 29.03.2013

Nu tad sēdiet tik tālāk un laižiet visus sev priekšā. Kamēr rindā sēdošie klusēs, tikmēr visādas draudzenes līdīs bez rindas!

Navaruizdomatniku -----nevis ''laižiet'', bet ''laidiet'' :))) !!!
vai cilvēkam ir jārauj no kabineta šādas kuces aiz matiem????

N Navaruizdomatniku 29.03.2013

Nautreniete, es tev neprasīju palīdzību pareizrakstībā! Labāk skaties lai pati pareizi uzrakstītu!

NU ja vienreiz izraus aiz matiem, tad otreiz vairs nelīdīs bez rindas!

S sooole 30.03.2013

Kaut kads murgs ar mediķiem

D daina (misane) 30.03.2013

Murgs ir ar Juglas mediķiem!

D daina (misane) 30.03.2013

Navaruizdomatniku, tev patiesham slikti ar gramatiku! Pirms LAI jāliek komats!

N Navaruizdomatniku 30.03.2013

Daina (misane), tev pašai vienā vārdā trīs kļūdas! Paseko savai gramatikai, pirms aizrādi citiem!

D daina (misane) 30.03.2013

Navaruizdomatniku, ja tu domā vārdu PATIESHAM, tad ar tevi ir galīgi slikti

Minesota 31.03.2013

Daina (pisāne), aizver savu muti un skaties uz savām kļūdām. Atradusies pareizrakstības skolotāja!

B bRAVO 01.04.2013

minesota un Navaruizdomatniku, tādas kā jūs ir jādzēš no visiem portāliem.Ko jūs te rejaties? Slimas esat?

N Navaruizdomatniku 01.04.2013

bRAVO, tu speciāli šodien te piereģistrējies, lai to pateiktu? Kāds tad tav iepriekšējais niks? Laikam tā mīkstmiese daina misane?!?!?!

G Guest01 03.05.2013

Me catered in this Jugla center perfectly! Nataly Aleksejeva excellent specialist! people like you, only on the internet can write all this crap .

L lapa41 03.05.2013

Guesto1! Mēs dzīvojam Latvijā. Un šī damīte nav nekāds speciālists, spriežot pēc sūdzību skaita šajā mājaslapā.

G Guest01 03.05.2013

I don't understand this language, but my opinion is - ONLY STUPID PEOPLE WRITES HERE. You all are anonyms - weaknesses persons. I live here only a few monthes, and this specialist always help me. Maybe problem are in you?

A ANDRJU 03.05.2013

AK, KUNGS!!! JA TU NESAPROTI ŠO VALODU KĀ TAD TU VARI ATBILDĒT UN RAKSTĪT KOMENTĀRUS. INTERESANTI KĀ VIŅA TEV PALĪDZĒJA, MINETU UZTAISĪJA.JA TAISĪTU MINETU NEVIENAM PROBLĒMU NEBŪTU, BET VARBŪT VIŅA NEMAZ NEMĀK, KOŽ KĀ BURKĀNĀ

G Guest01 04.05.2013

You know something about google tranlate??? I'm woman, stupid man or woman. I don't know, who you are! ;) But I think here write one or two persons, who have nothing to do! Because normal persons if have some questions or troubles always talking in person, but you are dissatisfied with life! Go to work, better! Nataly, do not worry, you are very good specialist!

A arita 10.05.2013

oh my god! you're an idiot

A arita 10.05.2013

:))) bet ja nopietni, tad varu apgalvot, ka viss, kas te ir rakstīts ir tīra patiesība!

O OlyKey 13.05.2013

Ak, vai Juglā pat svešzemnieki nāk, nu kruti-kruti:)))Un pat zina kā sauc darbinieci.Nu forši!Laikam Nataška-Kakaška bez rindas pieņem, tāpēc arī LABA:)))