Natalija Aleksejeva Juglas medicinas centrs - attieksme

Velos dalities ar savu pieredzi apmeklējot proceduru kabinetu Juglas medicinas centrā. Aizgāju nodod analīzes un vīlos uz mūžiem šajā poliklīnikā. Izturēšanās kā pret suni. Juglā dzīvoju nesen,tāpēc nezināju,kurš poliklīnikā ir ok un kurš sūds-tāds kā Aleksejeva Natalija.Kā tik spēru kāju kabinetā, man rupji-krievu valodā lika apsēsties.Apsēdos, samaksāju, kā gāja pēc čeka tā amba, nosēdēju labu laiku,kamēr atnāca. Sāka procedūru. Sadurstīja visu roku,kaut gan par vēnām nekas nebija aizrādījis,ka tās esot man sliktas. Šī pļakša bija pirmā. Tik nicinoši durstīja,kā kādā kara laiku nometnē, izgāju ārā ar asarām. Neejiet pie tās kundzes, it īpaši,ja esat latvieši!

L ljena 18.03.2013

nepaveicās jums!

D daina (misane) 30.03.2013

Murgs, atradu trīs sūdzības par šo Aleksejevu. Ir jāraksta vadībai par tādu attieksmi. Komentāri te neko nelīdzēs!