Krūmiņa Inese Ginekologe - Attieksme, neciena

Attieksme negatīva, pat skatiens pazeminošs un agresīvs. Nebiju izsaukta laika (>30min). Nekad neieteikšu un neiešu atkārtoti! Lasot citus vecus negativus komentārus domāju, ka varbūt tāda sakritība, ārstei bija slikta diena, bet tagad skaidrs, ka vienkārši tāds cilvēks(((

TasEsLV 25.04.2017

Par attieksmi grūti komentēt ,bet grafika nobīde ir pilnīgi normāla ,manuprāt , pie visiem ārstiem. Vienmēr ja pierakstos, 2h pēc pieraksta tāpat neko neplānoju, jo vidēji 40min - 2h sanāk gaidīt.

K kerritta 27.04.2017

Citām sievietēm ir svarīga attieksme, man arī. Man bija negatīva pieredze Arsā. Vērsos ar savu problēmu, a man smīn sejā. Bija riebīga sajūta.
Neesmu tā kurai vajag "utji putji", bet gaidu profesionālu attieksmi.

P Pretenzija Pretenzija 03.05.2017

Ej Tu padirst, liec Inesei Krūmiņai mieru! Normāla ārste, jā viņai ir savāds raksturs. Bet attieksmi kādu sev radi , tādu dabūsi pretim. Cacām un memmes lūpiņām tur pat labāk nerādīties! Ja ir pieņemams viņas rakstura iezīmes, tad viss ir normāli. Daktere ir OK.

K Kristina Sorokina 05.07.2021

Я случайно попала к Инессе Круминя- решила все мои проблемы.Четкая,прямолинейная и все по полочкам.После стала ходить только к нец.