Juglas medicinas centrs - Ka pret dzīvnieku!

21.11.18 man uztaisīja operāciju labai rokai RAKUS slimnīcā mikroķirurgs K.Pastars (ļoti labs dakteris - PATIEŠĀM). 26.11.18 man bija jādodās uz poliklīniku uz tā saukto pārsiešanu 11:45 man bija pieraksts Juglas medicīnas centrā pie ķirurga Kagans. Es ierados laikus izstāvēju 20minūšu garu rindu un devos augšā uz 204 kabinetu pieklauvēju un atvēru durvis un jautāju "Vai drīkst ?!" . Sēdēja kabinetā tā sauktā māsiņa un minētais dakteris . Māsiņa atbildēja "Nu nākat iekšā ja reiz esat atnācis". Iegāju, apsēdos dakteris pajautāja, kas rokai kaišs Es iedevu lapiņu, kur ģimenes daktere visu bija aprakstījusi.! Medmāsa pajautāja "a, kas Jums vajadzīgs?!" . Es pateicu "Es uz pārsiešanu un ģipša noņemšanu" . Medmāsa saka teikt citēju "Bet Jūs taču pats, to varat izdarīt ?!" "Kādēļ Jums jātraucē dakteris ?!" . Tad dakteris pateica medmāsai, bet viņam taču bija rokā veidojums un tagad ir šuves ... Uz, ko medmāsa atbildēja "Vai atvainojiet, nāciet līdzi"... Pēc, ka Es iegāju blakus telpā, kur minētā medmāsa noņēma vecos pārsējus, veco ģipsi ... Ļoti pavirši apstrādāja minēto brūci, uzlika marles saites kuras ar plāksteri salīmēja (lai nekrīt nost) un gribēja likt atpakaļ ģipsi, ko redzēja tajā brīdī dakteris un pateica, ka viņam nav jāliek ģipsis atpakaļ uz, ko minētā medmāsa atbildēja "atvainojiet būtu uzlikusi ģipsi vēl 5 dienas staigātu" ...Kad minētā medmāsa bija beigusi "pārsiet roku" viņa pat neuzlika tīklveida saiti un, kad pajautāju kāpēc ?! Viņa man atbildēja, ka citēju "Kas, tad tām saitēm notiks?!" pēc, ka Es atbildēju, ka tām saitēm vajag, lai turās kopā ... Pēc, ka viņa uzlika veco tīklveida saiti, ko man uzlika RAKUS un teica nu, tad staigājiet ! ...
Pēc, ka Es devos laukā no kabineta ...
...
Tīklveida saite aptiekā maksā - 1, 04 EURO
Elestīgā marles saite - 0,46 EURO
tas tā pārdomām ...
...
Es saprotu, ka mēs visi esam cilvēki un, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, bet Es uzskatu, ka jābūt zināmai atbildībai, ko ?! kur ?! un, ka darīt it sevišķi medicīnas jomā strādājošiem un nevar pret cilvēku pēc operācijas jo, lai vai, ka tur arī būtu apieties, ka jau teicu ka pret - cūku!

27.11.2018

"ka pret - cūku!" - vispār jau spriežot pēc tavas sūdzību vēstures:

KA PRET DZIVNIEKU! - Juglas medicinas centrs 19 st atpakaļ
Pepco/ Cilvēkiem bīstamas preces! - Pepco 20.11.2018
Klaja ņirgāšanās un cilvēku pazemošana - Rīgas satiksme 18.11.2018
klaja ņirgāšanās - Red Cab 18.11.2018
Cilvēcīga attieksme . - Cilvēcīga attieksme vairs neeksistē dažiem ?! 02.11.2018

var padomāt, ka ka cilvēkiem kaut kāds augstāks spēks liek pret tevi tā izturēties.