Juglas medicinas centrs - dr Ilze Kļaviņa

Ja jums ir kaut nedaudz svarīga speciālista attieksme pret pacientu, silti iesaku izvairīties no dr Ilzes Kļaviņas Juglas medicīnas centrā. Viņa tur veic elektromiogrāfiju. Cien. Dr. acīmredzot ir kādas psihiska rakstura problēmas komplektā ar totālu riebumu pret pacientiem...ieejot kabinetā vispirms pacientam ir jānoklausās, kādi draņķi ir apdrošinātāji un viņa te "netaisās nodarboties ar labdarību". Kad mana polise tormēr tiek visžēlīgi akceptēta, nākamā rupjā tirāde ir par to, cik nepareizi neiropataloģe ir uzrakstījusi nosūtījumu. Iztaujāšana par vietu, kas jāizmeklē tiek veikta ar muguru pret pacientu, lai gan jautājums "kur sāp?" un procedūras specifika paģēr, lai dr arī paskatītos, kur es rādu...Mēģinājumi iztaujāt par procedūras veikšanas gaitu noveda pie atbildēm "Kā es to varu zināt, vai sāp?" "Kas tad būs, kad es jums duršu elektrodus muskulī?" Pēc lūguma runāt ar mani pieklājīgākā tonī, saņēmu apvainojumus par mīkstmiesību...kad atteicos no procedūras veikšanas, atvadoties man tika novēlēts "Uz priekšu, Francija!!!" :D

K keisija 02.04.2009

šitaadu smerdeļu-pacientu deeļ mums jaabojaa savi nervi!!!
tiešaa-uz priekšu, Francija un kaut juus pie aarstiem neraadiitos!

N neamierinats klients 12.07.2009

pilnīgi piekrītu ka tur strādā nekompatenti ārsti!!
ja sievietei stāvoklī var bakstīt intīmā vietā dzelzs gabalu ar tādu nevērību ka pacientam tas iz sāpīgi un vēderu spaidīt ka asaras pa acīm tek beigās vēl pasakot " jūs vēl nogaidat atnākat pēc nedēļas!'' kur rezultātā nākamajā dienā notiek spontānais aborts- tad es atvainojos vai tā ir normāla pacienta aprūpe?? un kā justies sievietei kura pazaudējusi bērniņu dēļ ārsta kuram ar galvu nau kārtībā!!!
pilnībā pārliecinājos ka tur vairs savu kāju nekad nesperšu bija tad kad aizgāju uz citu ārstniecības iestadi un man pateica ka lielākā daļa pacientu sūdzas par Juglas medicīnas centru un tā nau pirmā dzirdētā situācija...

Z zane 28.01.2010

man gan patīk JMC! katrā iestādē ir kādi ārsti, kas atstāj sliktu iespaidu, bet tas nenozīmē, ka mēs tagad Latvijā nevaram apmeklēt medicīnas iestādes... nevaig izteikt pretenzijas! ārstu ir pietiekoši daudz, lai ikviens varētu izvēlēties pie kura no tiem iet... takā vēlu visiem veiksmi un atrast sev piemērotu ārstu!!! ;)