www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla Dr,Užānes briesmīgā attieksme pret pacientiem

Dr.Užāne- Juglas medicīnas centrs - Dr,Užānes briesmīgā attieksme pret pacientiem

Neesmu nekad dzīvē rakstījusi sūdzības, bet mērs ir pilns!
No sirds iesaku, ja vecākiem ir dārgi savi nervi un bērna veselība, negriezties pie dr. Užānes, Juglas medicīnas centrā!
Īstenībā-
ir jautājums,- vai var uzskatīt par bērnu ārstu cilvēku, kurš nekad(!!!) neapmeklē bērnus mājās un pēc lūguma palīdzēt- pa telefonu nikni atcērt, ka 40 grādu temperatūra ir pārāk parasta parādība, lai māte uztrauktos. Viņas teksts bija šāds- "kas, jums pirmo reizi vai, ka uztraucaties????"
un atsaka apmeklēt bērnu mājās.
Vai tas ir uzskatāms par ārstu( devis Hipokrāta zvērestu tak!!!!), ja pie tā ierodas māmiņa ar gadus vecu bērnu uz rokām, kam augsta temperatūra, bet kad māmiņa ienāk kabinetā, tad izdzen no tā, sakot- "Apskaties uz kabineta darba laikiem, - vai man šeit jābūt? " ( es jau nesaku neko par to, ka uzrunā viņa šo māmiņu uz "tu", nevis "jūs".
Vai tas ir uzskatāms par ārstu, kurš principā NEKAD pa telefonu nesniedz konsultācijas, ja tas nav darba laiks ( kaut gan piezvanīju pulkstens ir 17.00 un tikai gribēju pajautāt, vai drīkst rīt atnāk un cikos labāk. Man "aizvēra" muti, sakot, ka piezvanīju nelaikā, kaut es pat neiedomājos jautāt konsultāciju, tik bikli pajautāt, vai rīt drīkst atnākt .
Ir nesmuki sūdzēties, bet šoreiz man tiešām sirds pilna,
Nepieejama klints.
Auksta attieksme.
Vienaldzība.
Var jau būt, ka ārstam maza alga un viņš strikti pieturas pie darba laika.
Man šķiet, ka, ja esi izvēlējies būt ārsts, tad ir jāuzņemas atbildība par izvēli- un tas nu gan ir skaidrs, ka cilvēki nesaslimt tikai darba laikā un tikai noteiktās stundās. Un slimi bērniņi nevar braukt pie viņas vienmēr.
Ja negribat justies briesmīgi, un piedzīvot pazemojošu attieksmi-
izvēlaties citu bērnu ārsti.
Arī mēs tagad uzsāksim meklēt.
Visi mūsu rajonā dzīvojošie draugi un paziņas izsaka sašutumu, kāda ir šī ārste. Un visi pārdzīvo, ka burvīgā daktere, kurai nekad neviens bērns nebija vienaldzīgs, aizgāja pensijā un tagad esam kā bāreņi pie šīs šausmīgās Užānes.
Vienkārši ļoti neiejūtīgs un cietsirdīgs ārsts un cilvēks.
Divu bērnu māmiņa-
Daiga

B

E Edgar+Sveta 23.09.2012

Полностью поддерживаем вашу точку зрения. Врач действительно слишком резкая, работает по графику и выставляет из кабинета с ребенком на руках если на 5 минут зашли раньше положенного. Не была дома после рождения ребенка, не взвешивала и не измеряла рост после увольнения пожилой медсестры и мы тоже будем искать нового педиатора . Совершенно не интересуется развитием и самочувствием ребенка. Работает для "галочки".

Родители годовалого ребенка.

A AfterEgo 24.01.2013

Pilnīgi piekrītu!
Pēc izrakstīšanās no slimnīcas neatnāca uz mājām apskatīt jaundzimušo, kaut gan tas ir viņas darba pienākums. Bija aprīlis, gripas un vīrusu laiks. Pa telefonu jautāju, vai tad nenāks, neapskatīs jaundzimušo mājās, jo uz poliklīniku ar mazuli iet negribu. Pateica, ka uz mājām tādos gadījumos neejot un viss!
Kad ar pāris nedēļas veco bērniņu ierados pie viņas poliklīnikā, pirmais, ko dzirdēju bija izsmējīgā balsī teiktais māsiņai: "Ak tad tā ir tā māmiņa, kura baidās no tiem vīrusiņiem?!" Turpmākā bērna apskate ilga 5-8 minūtes!!! Knapi paguvu mazo izģērbt, kad jau bija jāģērbj atpakaļ. Pat nepajautāja nevienu jautājumu par bērna attīstību, ēšanu, gulēšanu.
Kad uzzināja, ka mājās ir vēl viens lielāks bērns, kuram ir cita ģimenes ārste, saldā, lišķīgā balsī ieteica pāriet arī ar vecāko pie viņas.
Ejot no kabineta piekodināja: "Nekādā gadījumā nemēģiniet ar mani sazināties ārpus mana darba laika! Zvaniet māsiņai."
Nākamajā dienā bez vismazākās nožēlas paņēmu bērna veselības karti un atteicos no viņas pakalpojumiem, pierakstoties pie citas ģimenes ārstes.
Kad nesen bērnam bija 40 grādu temperatūra un runāju ar bērna pašreizējo pediatri ārpus VISIEM darba laikiem, iedomājos, ka, iespējams, esmu izglābusi sava bērna dzīvību, atsakoties no tā saucamās "pediatres" Užānes.
Mīļie vecāki, esiet vērīgi!

L laurina 12.02.2013

Interesanti, pēc jūsu domām ar ko tad ārstam jānodarbojas, ja ne ar zīdaiņa profilaktiskām apskatēm un augšanas un attīstības kontroli? Vai Jums patiktu tāda attieksme pret sevi un savu bērnu?

T talloks 23.05.2013

Vai Jūs atradāt citu ārstu ? Mums arī tas ir aktuāli, jo Dr.Užāne ir briesmīga attieksme un mēs arī meklējam citu :(
varat kādu ietekt?

A anninaz 24.09.2013

Jā, arī mēs ar mazo esam saskārušies ar drausmīgu attieksmi!!! Bērna attīstība absolūti neinteresē, nekādi jautājumi netiek uzdoti, nekādi padomi netiek doti! Pašai viss jāizdomā un jāuzdod jautājumi, lai gan bērns man pirmais un es kaut ko ar savām zināšanām varu palaist garām. Visbiežāk ārste "ārstē" šādi: "Un, kas pēc Jūsu domām viņam kaiš? Kā Jūs darat?" un tad pasaka jā vai nē. Arī meklēšu citu ārstu. Par zvanīšanu un vizītēm pilnīga taisnība iepriekšējiem komentāriem!