Centrāla laboratorija JUGLAS medicīnas centrs - Natālija Aleksejeva

Šorīt aizvedu bērnu uz analīzēm pirms stāšanās bērnu dārzā un saskāros ar nesaprašanu, bezatbildību un paviršību.Manam bērnam 2 gadi,baidās no baltajiem halātiem. Tagad baidīsies vēl vairāk.... Ārsta palīgs N.Aleksejeva mūs uzņēma ar ļoti dusmīgu sejas izteiksmi, mazā raudāja,bet šī dāmīte vēl mani nolamāja,ka ,ja tik nemierīgs bērns jāsēž mājās nevis jāvazājas. Vai man vienīgai bēnrns raud,kas tam dur ar adatu un rausta aiz rokām

K

Komentāri (11)

P Paciente 29.04.2013

O, jā Juglas laboratorijā nekaunība sit augstu vilni !

D dunja 30.04.2013

Viņa vēl strādā? Nekauņa

A Anna123 01.05.2013

Viņa ir jauka māsiņa! Pilnīgi nepiekrītu sūdzībai, ņemt analīzes bērnam nav viegli un vecākiem ir jārēķinās ka bērns raudās un viņam tas nepatiks!
Esmu vedusi savu mazo puiku nodot arī pie viņas analīzes, un viss bija pilnīgi apmierinoši, galvenais stingri paturēt bērnu, tas tas neaizņem daudz laika un bērns arī nepaspēj pārāk sakreņķēties!

Minesota 01.05.2013

Tad jautājums..kāpēc bērns baidās no baltajiem halātiem? Laikam vecāki sīci ir biedējuši, ka ja neēdīs putru, tad atnāks dakteris un iepotēs.

JA bērnam bail no balta halāta, tad uz bērnu dārzu šo vest nedrīkst. Tur baltos halātos staigā virtuves darbinieces, medmāsa un dažreiz auklītes arī.

A ANDRJU 03.05.2013

MINESOTA, JŪS GAN ESAT''ASPRĀTĪGA'' LAIKAM ESAT VECMEITA, KURA NE REIZI DZĪVĒ NAV REDZĒJUSI PIPELI:))
JA MĀSIŅA IR SLIKTI IZTURĒJUSIES PRET BĒRNU UN VIŅA MĀTI, VIŅU IR JĀMET ĀRĀ NO POLIKLĪNIKAS KĀ ŽURKU! JA, TU MINESOTIŅ, NEESI IEVĒROJUSI ŠEIT IR ĻOTI DAUDZ SŪDZĪBU PAR ŠO NEJAUKO JMC DARBINIECI.TU GRIBI TEIKT, KA TAGAD VISI BAIDĀS NO POTĒM VAI ĀRSTIEM, KA RAKSTA SŪDZĪBAS. VARBŪT TOMĒR ŠAI KUNDZĪTEI IR KĀDA VAINA.

N nikija 03.05.2013

Analīzes nav nekāda patīkamā lieta, bet tas ir jādara un viss. Māmiņai stingri jātur bērna roka lai nerausta. Kāpēc bērns baidās no baltiem halātiem? Māsiņa taču tāpēc nevilks nost halātu ja kādam nepatīk. Kā Minesota rakstīja b/d daudzi staigā baltos halātos. Māsiņa analīzes paņēma, ko vēl grib, viņai nav pienākums uķināties un mierināt raudošus bērneļus.

A ANDRJU 03.05.2013

DOMĀJU, KA UĶINĀTIES NEVAJAG, BET KĀ TĒVS VARU APGALVOT, KA BĒRNA RAUSTĪŠANA ARĪ NE PIE KĀ LABA NENOVED!KĀ RAKSTĪTS SŪDZĪBĀ, KA MAZĀ PACIENTE JAU TIKA SAGAIDĪTA AR NELAIPNU SEJAS IZTEIKSMI. KAS VIŅAI DEVIS TIESĪBAS SNIEGT STULBUS AIZRĀDĪJUMUS MĀTEI?!? VISDRĪZĀK VIŅA VIENKĀRŠI IR NEAPMIERINĀTA AR DZĪVI AR DARBU UN AR ALGU, VARBŪT VISPĀR NAV NE AR KO APMIERINĀTA, DZĪVO BEZ BĒRNIEM, VĪRA UN SEKSA, TĀPĒC RAUSTA UN NEIEREDZ SVEŠUS BĒRNUS

S smīkņa 04.05.2013

TU, PAJOLIŅ, NORMĀLI RAKSTĪT NEPROTI? Lai jau dursta tavu nedataisīto sīko, tas ir sabiedrības interesēs, lai tas draņķis ilgi nedzīvo!

P Pipars 04.05.2013

Andrju jeb "maķ pere maķ latviskajā variantā, ko tāds var bērnam iemācīt? Ka viss griežas ap pipeli? Tu esi apkaunojums ne tēvs!

D Darja Ceri 04.05.2013

ANDRJU вы морально больной человек, вам лечится надо. Маньячина старый. фу, мерзко жить среди таких людей! Наталия, очень хорошая мед сестричка!!! И всё что здесь пишут полное враньё!!! Спорить с людьми которые пишут анонимно, нет никакого смысла.. Удачи вам, не довольные люди!!!

I inese kaup. 05.05.2013

Darja Ceri ! ''Спорить с людьми которые пишут анонимно, нет никакого смысла..'' :)Сами поняли что написали???Давайте позволять каждой какашке нам грубить и кричать на наших детей. z

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes