www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla Slikta attieksme pret pacientu

Ārsta nekompetencija - Slikta attieksme pret pacientu

Bija operācija uz aci, katarakta. Ārsts iesniedza slimības lapu uz trim dienam. Ir maza kista un jau nav brilles tapēc ka ir loti agri viņus ierakstit. Ārsts iesniedza lapu ģimenes ārstam ka vajag pagarināt slimības lapu vel divas reizes, tapēc ka darbs is saistīts ar datoru. Ģimenes ārsts bija atvilinājuma un interns iesniedza to pagarinātu slimības lapu. Kad ārsts atnāca uz darbu viņa zvana un teica, ka ja es šodien nenāku viņa aizver slimības lapu un teica ka es busu vainīga, tapēc ka nedrīkst ierakstit slimības lapu ar kataraktu vairāk ka 10 dienas.

A Anna Petrenko 11.12.2017

Juglas veselibas centrs

I Imants Grebnickis 12.12.2017

Labdien! Sakiet lūdzu, kādā adresē Jūs veicāt operāciju un kas ir Jūsu ģimenes ārsts?

A Anna Petrenko 12.12.2017

Operacija bija pie arsta Mara Briede, vis bija loti labi. Gimenes arsts ir Nadezda Tereskina, Juglas medicinas centrs.

A Anna Petrenko 12.12.2017

Operacijas adrese ir Pirma pilsetas slimnica

I Imants Grebnickis 03.01.2018

Labdien! Ģimenes ārsts N. Tereškina VCA medicīnas centrā Jugla ir kā īrnieks - respektīvi tā ir cita ārstniecības iestāde, kas īrē telpas VCA medicīnas centrā Jugla. Mēs nenesam atbildību par sniegto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti citā ārstniecibas iestādē. Ja pacients ar gimenes ārstu nevar vienoties, tad viņam ir tiesības vērsties veselības inspekcijā.

A Anna Petrenko 03.01.2018

Vina ir arsts, nu vinai nav tiesibas blaut un nekorekti runat ar pacientu. Ta ir vienalga vai vina ire vai ne so telpu. Ja tads arsts ire telpu te nav pluss veselibas centra kur vina ir