Vesels bērns SIA - Maldināšana

Novembrī zvanīju uz šo iestādi, lai pierakstītos pie bērnu gastroenterologa, sieviete, kas atbildēja uz zvanu lūdza, lai izstāstu, kas ir par problēmu. Pēc tam, kad biju izstāstījusi savu problēmu, man teica, ka nav jēgas tik ilgi gaidīt pierakstu pie gastroenterologa, kas viņiem bija pieejams tikai janvārī, labāk, lai eju pie Dr. Ilzes gropes, kas esot ļoti zinoša pediatre, mācībspēks Stradiņos utt, vārdu sakot salielīja ļoti, ka esot izcila savas jomas speciāliste, labākā pediatre Latvijā un tā.. Teica, ka sakārtošot mums ēdienkarti, apskatīs zīdaini, novērtēs attīstību utt. Pēc tādas reklāmas es biju ar mieru iet pa maksu nevis pie gastroenterologa, bet tieši pie viņas. Pierakstīja uz 08.12. , kas tajā brīdī likās vienkārši lieliski, jo pašiem arī gastroenterologa pieraksts ir tikai uz janvāri, bet mēnesi ātrāk tikt pie kaut kādas skaidrības likās ļoti vilinoši. Vizīti gaidījām ar nepacietību, jo bērniņa ēšanas problēmas jau bija mani novedušas līdz izmisumam. Kad tuvojās vizīte mums piezvanīja no sia vesels bērns un teica, ka daktere nebūs tajā dienā, ka jāpārceļ... Pārcēla uz 16.12.. Tā nu sanāca, ka es pati saslimu un uz vizīti aizsūtīju vīru ar zīdaini, kur viņi abi aizbrauca, pusstundu nogaidīja, kad viņus pieņems un beigās viņam pienāca klāt, pateica, ka noticis kaut kāds "čp" un vizīte ir jāpārceļ uz nākamo nedēļu un pierakstīja uz šodienu.. Piebildīšu, ka ieviešot ikdienas ēdienkartē izmaiņas, ko rekomendējam mūsu pašu ģimenes ārsts, jau bija novēroti krietni uzlabojumi, un es vēl domāju vai ir vērts uz šo vizīti doties, bet par cik viss vēl nebija līdz galam labi, nolēmu, ka tomēr aiziesim. Šodien esmu slima vēljoprojām, tāpēc uz vizīti atkal devās vīrs, bet nu tas nemaina faktu, ka tomēr neviens jau tos ārstus vaigā nepazīst, tāpēc tad, kad vīrs tika aicināts kabinetā viņš nemaz nenojauta, ka pieņemšanu veic pavisam cits ārsts nekā tas, kurš bija runāts. Atbraucot mājās, apskatīju slēdzienu un konstatēju, ka to ir parakstīJusi pavisam cita ārste.
Es nesaku, ka šī nebija laba ārste, bet tomēr iemesls kāpēc tika maksāti 50€ par pediatra konsultāciju bija tikai tāpēc, ka mums tika solīts, ka mūsu mazuli apskatīs tieši dr. Grope, nevis kāds cits ārsts, jo nu tomēr, mums pašiem ir pediatrs pie kura varam vērsties un par velti.
Zvanīju šodien uz turieni, lai izteiktu pretenziju un man tika norādīts, ka vīram viss tas esot teikts, ka būs cita ārste, vīrs gan Saka, ka nekas tamlīdzīgs viņam neesot teikts. Tātad vārds pret vārdu. Piedāvāja iedot atlaidi no 60€ uz 40€ un pierakstīt pie īstā ārsta, kas man nešķiet pieņemami, jo nu tomēr, lai saņemtu ārsta pakalpojumu par kuru man būtu jāmaksā 60€ (pirmo reizi zvanot uz turieni teica, ka vizīte ir 55€, nu jau 60€, bet nu ok) , bet beigās samaksāt 90€ ir bišķi pa sālītu.
Vienkārši esmu ļoti vīlusies par izvērtušos situāciju un šo iestādi nevēlos vairs apmeklēt, jo tomēr divas reizes aizbraukt, tērējot gan laiku gan naudu, gan par degvielu, gan par pašu pakalpojumu un nesaņemt to, kas bija solīts, nav patīkami nevienam... Jo nu būsim reāli, ja zvanot uz turieni, lai pierakstītos pie gastroenterologa, man pateiktu - kāda jēga jums iet pie gastroenterologa, atnāciet pie kāda no mūsu pediatriem pa 50€.. Diez vai es to uzskatītu par labu domu, vai ne?

B Bez_vārds 20.12.2022

Ja taisīt sīkos un, ja dzemdēt vari atļauties, tad viss ok, ārstus arī vari atļauties. Vēl tas, ka tas ir bērns, tātad atdosi visu lai bērns būtu vesels. Vai ne tā? Bet gribas taču visu pa velti... cik tipiski...

A Asdfg2 20.12.2022

Nuja, svešiniek, par to, ka tu zini, kāda rīcība un vēlmes ir TIPISKAS tieši man, tavam komentaram ieliku plusiņu. 👍