Veselības Salons - Slikts serviss

Pilnīgi noteikti neiesaku šo zobārstniecību! Paliku bez naudas un bez pakalpojuma.
Vakar biju uz pierakstu, kuru veicu jau pusgadu iepriekš. Vēl aizvakar man zvanīja un vaicāja, vai ieradīšos. Protams, ka ierados laicīgi, taču iekšā neviens nelaiž. Pēc ilgāka laika tomēr durvis atver saīgusi administratore. Viņa iegāja pie dakteres, bet es paliku uzgaidāmajā telpā. Nācās klausīties, kā daktere administratori pazemo un rāj, klientiem dzirdot. Pēc šīs skaļās un nepatīkamās vārdu apmaiņas administratore pienāca pie manis un bez paskaidrojumiem paziņoja, ka mana vizīte tiek atcelta.
Pilnīga necieņa pret klientu, viņa laiku un naudu, jo atbraucu no Anglijas speciāli uz šo pierakstu! Gan daktere, gan administratore bija informētas, ka nedzīvoju uz vietas.
Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādi!

P PatiesiibasMeka 25.11.2022

Apsolītajā zemē zobu dakteri beigušies? :(