Liepājas Zobārstniecības Poliklīnika - Zobārsts

Aizgāju pie zobārsta jo ļoti sapēja zobs. Mani pieņēma Inga Grusa... Viņa lielā steigā labojot manu zobu uz sejas uzpilināja kautkādu skābi, tas šķidrums man ļoti sāpīgi cirtās ādā. Es viņai to pateicu un viņa man atbildēja ka tas ir tikai ūdeņraža peroksīds 3%, tev jutīga āda! Piejot pie spoguļa mana seja izskatijās nelāgi. Nākamajā dienā gāju atkal pie viņas, jautāju viņai kas tas bija par šķidrumu un ko man tagad darīt, viņa man atbildēja ka man japagaida pāries... Inga Grusa manā zobārstu pieredzē ir vissliktākais zobārsts, ja neskaita zobārstu pamatskolā. NEIESAKU!!!

J

S sūdambībele 02.09.2015

izskatās sūdīgi, aizej pie ģimenes ārsta, lai nosūtu tālāk pie dermatologa

Z Ziediiteel08 28.10.2017

Aizgāju arī pie Ingas Grusas, jo bija ieksisis zobs.. it kā sataisīja, taču iekaisa pa jaunu..
Un kamer darbojas, tikmer masinjai klastija kkadas savas gimenes problemas, bij ar dzivi neapmierinata, ko arii izraadija pret mani.. aizmirsa laikam ka kreeslaa sez dzivs cilveks nevis lelle..cita zobārste to paveica godam un vairs nekas nav vairs iekaisis ne reizi..

A Aldis Vitola 02.08.2020

slikts zobārsts. pie inga grusa. Man bija vairāk sāpju nekā iepriekš. Es devos pie cita zobārsta, kurš izlaboja Inga Grusa kļūdas

E ELLIO 02.08.2020

Kārtējais tautas staigātājs, kurš meklē kašķi un kasās. No tādiem-pa gabalu!