www.sudzibas.lv Veselības centrs Kalnciems Ģimenes ārste Dr. T.Ažipa

Veselības centrs Kalnciems - Ģimenes ārste Dr. T.Ažipa

Ģimenes ārste Tatjana Ažipa savu pieņemšanas laiku kavē vidēji par stundu. Pēdējo reizi ieradās pl. 10.35, pieņemšana šajā dienā sākās pl. 8.00. Apmeklējot viņu, nebija ne vienas reizes, kad pie viņas tiktu pieraksta laikā. Visi, kas pierakstās, sēž rindā un gaida vismaz 40 minūtes. Pacientu rindā runāts, ka braucot no mājām Jūrmalā Dr.Ažipa bieži kavē vilcienu, un tāpēc brauc ar nākamo vai aiznākamo, un ierodas stundu vēlāk.

Palūdzot nosūtījumu pie kāda speciālista vai papildus izmmeklējumu, pretī saņem aizrādījumu, ka mēģini nodarboties ar pašārstēšanos. Tanī pašā laikā viņas nozīmētie izmeklējumi neatklāj problēmu cēloni un viņa par to cenšas tā maigi aizmirst.

Ja gadījumā pacients ierodas pirmajā pieņemšanas stundā bez pieraksta, Dr.Ažipa ar ļoti neapmierinātu seju izsaka pretenzijas par to, ka esi ieradies akūto pacientu pieņemšanas laikā, bet tev nav pat temperatūras. Un ja pat šādu akūto pacientu nav, tev jādodas pierakstīties reģistratūrā un jāierodas pēc pieraksta pēc nedēļas.

Esmu ļoti neapmierināta ar ārstes attieksmi un kavējumiem. Būtu ar lielāko prieku izvēlējusies citu ģimenes ārstu, bet tajā pašā centrā neviens vairs pacientus pie sevis nepieraksta, bet citi centri un poliklīnikas ir tālu.

Būšu arī pateicīga par informāciju, kurai iestādei var sūdzēties par ārstes neprofesionālo uzvedību un pacienta sūdzību ignorēšanu.

E Elina 02.03.2009

Par šo ārsti...Diemžēl neko labu arī es pateikt nevaru. Nonācu pie viņas nejauši, jo bija nepieciešamas zāles, kurām vajadzīga recepte. Arī darbnespējas lapa nepieciešama. biju pierakstīta 15:00, bet pieņemšana notika tikai 16:00 / nerēķnāšanās ar citu cilvēku laiku/. Uz viņas jautājumu - kā ir ar klepu, vai tas mazinājies-, atbildēju, ka man klepus nav bijis un nav pašlaik. Pēc minūtes viņa jautāja atkal, vai klepus ir mīkstinājies, vai palicis lielāks, uz ko es biju pārsteigta, ka daktere "seko līdzi" tam, ko runā pacients. Atbildēju, ka man taču NAV klepus. rezultātā viņa izklausīja man elpceļus, sakot, ka jāpārbauda, vai nav kas nelāgs. Biju ļoti pārteigta.
Savukārt, pēc 5 min, kad sapratu, ka negaidīšu rindā pie LORa, par kuru man būtu jāmaksā 10 lati, jo neesmu reģistrēta pie Ažipas, viņai zvanīju un jautāju, vai viņa varēs noslēgt lapu, uz ko saņēmu kauninošu ieteikumu - Kāpēc negaidījāt rindā pie LORa uz konsultāciju, es taču teicu, ka jāpagaida. Nu Jūs nu gan.. TAD es apjautu, ka nevēlos ar šo ārsti turpmāk komunicēt vispār.

Ja cilvēks ir ārsts, tad uzklausa, izrunājas, kas un kā un vismaz SEKO līdzi tam, ko runā pacients. Esmu ļoti neapmierināta, un, ja kāds mekēlē ģimenes ārst, tad noteikti NEIESAKU šo Dakteri Ažipu!

D Dace 26.05.2010

Nu šī pati daktere mani gandrīz pie dieviem aizlaida. Man sāpēja vēders un viņa pēc izmeklējuma mani nosūtīja uz ultrasonogrāfiju uz Grebenščikova centru, kur pieraksts mēnesi uz priekšu. Sameklēju, kur varu par maksu tikt un mani uz slimnīcu nosūtīja un galu galā-ielaists apendicīta iekaisums, kur slimnīcā dakteri teica, ka pēdējais brīdis, kad vēl kaut ko varēja palīdzēt. Kad man kakla skriemeļu dēļ galva sāpēja, knapi izspiedu, lai vismaz uz rentgenu aizsūta.. Nomainīju protams ģimenes ārstu, tikai nevaru vēl joprojām saņemties dabūt pošu pasi, kas viņai ir jāsaraksta, jo zinu, ka būs jāpavada puse dienas gaidot.

A Anna 05.12.2022

2022 - nekas nav mainījies, dakteri sazvanīt nevar, regulāri kavē pieņemšanas laikus. Nomainīju ārsti! Nevienam neiesaku! Man nav nekā slikta ko teikt par viņu kā dakteri, bet situācija, kad pacienti stundām (!) gaida rindā ir brutāli