www.sudzibas.lv Veselības centrs Biķernieki Slikts pediatrs Tatjana Frolova

Veselības centrs Biķernieki - Slikts pediatrs Tatjana Frolova

1. Katru reizi atnākot ar bērnu uz vizīti, gaidot rinda, izzejot kādam pacientam ir jaklausas ka medmāsa Iveta Un Frolova apruna pacientu.
2. Loti nezinoša arste tiesi par bērniem.
3. Izraksta zales (antibiotikas) , kuras izradas bērnam dot nedrikst. Noskaidrojas nonakot slimnīca, kad veselības stāvoklis pec izrakstītajam zalem neuzlabojas. Un sis antibiotikas ir domatas citam saslimsanam.
4. Ja bērnam ir kadas veselības problēmas, tad neiedzilinas tajas un nepiedava arstesanu pie citiem arstiem.
5. Lai dabūtu kadu nosutijumu, tad vecakiem ir jaludzas, lai izraksta nosutijumu. Vienīgais arsts pie kura nosuta ir neirologs. Ja pec vizītes pie cita arsta ir rekomendācijas piem pie psihologa, logopeda u. C. , tad frolova vienmer ir loti neapmierinata, un uzdod pretjautajumu - kapec neirologs neiedeva nosutijumus, ja jau jums vajag? Un ta ari nosutijumu neizraksta. Tad ir jadodas pie citiem specialistiem, lai dabutu nosutijumu.
Pietam arstei ir jaatgadina, ka bernam jau ir pienacis laiks veikt vakcinas...
6. Dara tikai to, kas vinai nes labumu.
7. Ja naksiet ar apslimusu bernu uz viziti akutaja stunda, tad esiet gatavi maksat vai nest grozinu. Vai pret jums neizradis interesi, pat neparbaudis bernam kaklu. Tikai izrakstis zales.
8. Nespej atbildet uz jautajumiem. Loti biezi esmu sanemusi atbildi - nezinu.
Antjibiotjiks ir japadzer!
Slimibu nezin, bet antibiotikas ir jadzer.
9. Zvanot un uzdodot jautājumus, tad vienmēr atbilde ir - pierakstiet bērnu uz vizīti, un tad uzdosiet jautājumus.
10. Uzliek bērnam nepamatotas, un citu arstu neapstiprinātas diagnozes.

Ja jusu bērnam ir nopietnākas veselības problēmas neka iesnas vai klepus, labak izvelaties citu pediatru. Daktere ir ieinteresēta tikai zalu izrakstisana!

L Liepiņa Līga 22.05.2019

100% taisnība. Katru reizi pēc vizītes sev apsolos nomainīt ģimenes ārstu

V Valerija Kalinka 25.07.2021

Tā ir,vinja neko nezin par ārsta vajadzībām.Neko nezin,un skatās uz tevi it kā tu esi vainīgs pie visa,lai tikai neko pašai nedarīt)

M Marta Senkane 03.04.2023

Pilnībā piekrītu visam iepriekš rakstītajam. Daktere ir nekompetenta. Preparāti/vitamīni tiek izrakstīti nevis atbilstoši analīzēm, bet tie, ko ir atnesuši zāļu izplatītāji. Kā jau šeit rakstīja - bieži ir situācijas, kad prasa, kāpēc cits ārsts jums neizdarīja to vai to, kāpēc man jādara. VTF? Varbūt tāpē, ka jūs esat ģimenes ārsts? Par aprunāšanu arī taisnība. Esmu dzirdējusi gan par sevi, gan svešiem cilvēkiem. Māsiņa laikam nezina, ka aiz durvīm visss ir dzirdams. Reizēm raksturīgi netaktiski izteikumi.