Veselības centrs 3/ Olga Ļipina - Slikta attieksme

Kā jau aukstajam laikam iestājoties, es pamatīgi saslimu. Temperatūra, kakls sāp un neko norīt nevaru. Lietojot kaklā pūšamo Septobene labāk nepaliek, bet temperatūra kāpj. Aizbraucu pie savas ārstes un akūto stundu, bet tur satiku tikai māsiņu, kura saka, ka šodien dakteres neesot. Uzklausa manas sūdzības un aizved pie citas ārstes, kurai vēl ir pieņemšanas laiks. Tā kā kakla sāpju un aizpampuma dēļ radās aizdomas par angīnu, tad cerēju uz ārstes profeionalitāti un kārtīgu izmeklēšanu. Samulsināja jau pats sākums, ka ārste nesasveicinājās un pat neizveidoja acu kontaktu ar mani. Sēdēja, uzklausīja, kaut ko vienlaicīgi rakstīja. Pēc tam apskatīja kaklu un pateica, ka apsārtums esot un uzstādīja diagnozi ''faringīts''. Pēc tam izklausa bronhus un sāk rakstīt zāles. Tā kā neko nevarēju apēst stipro sāpju dēļ, tad jautāju, ko lietot kaklam, lai beidzot varu kaut ko ieēst, jo 2 dienas neesmu ēdusi. Uz šo jautājumu ārste atbildēja, ka tas esot labi, ka nevarot ieēst, jo man jau tā tauki esot, kas liecinot,ka es par daudz ēdu. Lūk šis mani nošokēja - kā ārsts drīkst ko tādu pacientam teikt! Noteikti vērsīšos arī pie ''Veselības centra 3'' vadības, jo šāda attieksme nav pieļaujama!

Atbilde no Veselības centrs 3 Support Pārstāvja atbilde 10.11.2016

Pēc sūdzības nav iespējams saprast,kura ārsta rīcība būtu nosodāma,jo nav norādīts ārsta vārds un uzvārds.Patreiz varam secināt, ka minētais atgadījums ir neslavas celšana mūsu veselības centram.

I

Taisnība kaklā iesprūda?

K Kent 09.11.2016

Tapec jau vina ir arsts lai teiktu slimniekam vina problemus

Sardele 10.11.2016

Kārtējā būtne, kura iedomājusies, ka visiem ar viņu ir jāveido acu kontakts un jāielien dibenā. Diagnozi noteica? Noteica. Zāles arī izrakstīja, kas vēl vajadzīgs?