www.sudzibas.lv Veselības centrs 3 Epidemioloģiskās drošība un darbinieku attieksme

Veselības centrs 3 - Epidemioloģiskās drošība un darbinieku attieksme

Šodien, 36. Grūtniecības nedēļā, apmeklējot Veselības centru un dodoties uz ārsta kabinetu 4. Stāvā, vēlējos izmantot liftu. Informēju, ka liftā nav iespējams ievērot pat viena metra distanci. Sagaidot liftu un tajā iekāpjot, aizrādīju vīrietim un sievietēm, ka noteikumi paredz liftā atrasties vienam cilvēkam, lūdzu ļaut man doties vienai un lūdzu cilvēkus no tā izkāpt. Vīrietis norādīja, ka ir vakcinēts centra darbinieks un, ka lai es tad pati izkāpju. Sievietes, kuras arī ir centra darbinieces, savukārt atteicās no lifta izkāpt, noraidīja drošības noteikumus un nosauca mani par slimu cilvēku. Vēlreiz lūdzot man ļaut doties ar liftu vienai ar lielo vēderu mazajā liftā, cilvēki nereaģēja. Cilvēki izkāpa tikai tad, kad neļāvu lifta durvīm aizvērties, pieturot lifta durvju pogu - gaidīju, kad cilvēki izkāps. Neņemu pārāk pie sirds, bet rodas jautājums, vai tad, ja neārstniecības iestādēm būtu vajadzīgs sekot līdz drošības noteikumu ievērošanai, kaut vai ar vizuāliem informācijas materiāliem apmeklētājiem, vai savu darbinieku informēšanu? Piebildīšu, ka, regulāri atrodoties šajā centrā, novērojumi dezinfekcijas līdzekļu trūkumu - tie nav uzpildīti, kā rezultātā nevaru rokas dezinficēt.

22.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (7)

I IRKOTEIKT1 23.12.2021

OK KĀREN

D ddii 23.12.2021

Pēc definīcijas Corona Kārena patiesībā ir pret maskām un uzskata, ka viņas tiesības ierobežo :D

I IRKOTEIKT1 23.12.2021

Es neminēju vārdu corona :D

D ddii 23.12.2021

Šeit var runāt tikai par drošības noteikumiem. Par parasto Kārenu un cilvēcību, protams, var būt dažāda interpretācija, kas lasa, katra pieņem savu spriedumu atkarībā pēc spējām. Bet grūtniece neesi bijis un šķiet, ka rūpes par līdzcilvēkiem tev nav vērtība.

G Gii 23.12.2021

Tiešām slimniece...Pie psihoteraipeita jāiet savas paranojas ārstēt :D

D ddii 23.12.2021

Soda nauda cilvēkus pārliecina par pretējo. Esmu iesniegusi un pieņemts izskatīšanai ir iesniegums par noteikumu pārkāpšanu.

R Riebīgā. 23.12.2021

Kārtēja stulba mātīte. Ja tu tici tādām pasakām, tad ielien pagrabā un nelien ārā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes