www.sudzibas.lv Veselības centrs 3 Darbinieka attieksme

Veselības centrs 3 - Darbinieka attieksme

Labvakar! Šodien devāmies uz veselības centru 3 nodot analīzes bērnam, pēc nopietniem veselības traucējumiem, viss bij ideāli dakterīte kas veica procedūru ir savā vietā, noņēma analīzes bērns sāka uzvesties neadekvāti ko pēdējā laikā esam novērojuši, tāpēc tikām nosūtīti analīzēm, kad devāmies prom nevarējam dabūt laukā no kabineta un vispār no veselības centra, saistībā ar veselības traucējumiem bērnam ir neadekvāta rīcība tur ir tikai vecāku pacietība vajadzīga, tā mokoties mēs nogājām līdz pirmajam stāvam kur bērns ir jāapģērbj un mēs to nevaram izdarīt raud ļoti skałi, un sit mūs kas ir šis veselības traucējums un es kamēr cenšos apģērbt piepeši dzirdu kā man sāk aizrādīt lai ejot prom ka esot par skałi nevarot pastrādāt, rodās jautājums kur šis cilvēks strādā? Ar kādām tiesībām var man kautko aizrādīt ja nezin iemeslu kāpēc man bērns raud? Lai šai kundzītei netraucētu nācās nest bērnu laukā neapģērbtu! Cilvēka protams neviena tur nebij tikai mobilais telefons pie auss šai darbiniecei nebij laika paskatīties vārdu uzvārdu bet tas bij pirmajā stāvā registrācija vai kautkāds info centrs tur laikā no 9: 55 līdz 10: 20 08.11.2017

I

B BK 09.11.2017

Piedot. Bet apkārtējiem nav jācieš tava bērna skaļā uzvedība. Tu ar savu bērnu neesi pasaules naba.

S stellas 09.11.2017

Es gāju garām un redzēju šo notikumu īsu brīdi. Maza, apmēram 3 gadīga meitenīte stāvēja pašā stūrī pie ārdurvīm un aizgūtnēm raudāja, māte uz viņu neadekvāti ķērca, tēvs blakus stāvēja ar drēbēm rokās, mēģināja kušināt. Gribējās pieet klāt un mātei pateikt, ka viņas rīcība ir neadekvāta- tā vietā, lai ķērktu uz bērnu, paņemt rokās, samīļot, nomierināt.
Infocentra darbinieces uzdevums ir veikt pierakstus pa telefonu, atbildēt uz telefona zvaniem. Ja ir liels troksnis, tad tas nav iespējams.

Dainis 09.11.2017

Te vairāk izskatās pēc bērna uzvedības problēmām nevis veselības, tas laikam ir vienkāršākais veids kā pamatot, ka slikti audzināt savu bērnu ar izdomātām veselības problēmām.