www.sudzibas.lv Veselība dziednieks-narkologs??

Veselība - dziednieks-narkologs??

Labdien.Vēlos uzdot jautājumu par Varvaru Vasiļenko.cik man ir informācija,viņa skaitās dziedniece-narkoloģe.lieta tāda,ka manam vīram ir problēma ar atkarību,viņš gribēja sākumā tikt vaļā no pīpēšanas,jo viņa vārdiem sakot,tur vairāk aiziet naudas,nekā nodzer(nu bez komentāriem,ja skatāmies veselības ziņā)Šo sievieti ieteica kāds cilvēks,it kā esot palīdzējusi.Tā kā tuvākā vieta(paši dzīvojam Jaunpils novadā) bija Rīga,ko arī daudz maz pārzinam,nekā Ventspils,Liepāja,par plato galu nerunāju,,sazinājāmies,kundze laipni piekrita,uzreiz piemetinot,ka maksa par seansu ir 70 lati,nu tagad esot atlaides,50 lati.atradām viņu Rīgā,vairs neatceros,kādā ielā,kādā namā,mazā kabinetā,kur man par lielu šoku bija tikai galds un krēsli divi,pilnīgi nekādi apstiprinājumi,ka ir sertificēta dziedniece,seanss ilga labi ja 10 minūtes,sākumā bargi tika vīrs informēts,kas ir alkoholisms,pīpešana,ar ko var beigties,ja pēc seansa atsāks netikumus,un es pēc tam gāju lasīt pēdējo naudu no kartēm,lai samaksātu tos 50 latus,jo gribējās tiešām(ak naivā!) ticēt,ka Vasiļenko palīdzēs.Viņa piedāvājās tikt vaļā no dzeršanas,jo ja ir dzēris,tad pīpēs tāpat,būšot nauda zemē izmesta.Vīrs piekrita.Visa operācija bija labi 2-3 minūtes-ar kaut ko līdzīgu elekrošokam iegāza aiz auss tai apkaimē un kaut ko iegāza mutē,pretīgu vielu,viss.savāca naudu un staigā.Šī manipulācija darbojās precīzi 31 dienu un precīzi beidzās 13-20 dienā.kad zvanīju viņai pašai un prasīju,kas ir kas,atbilde,lai braucot pie viņas,atkārtošot procedūru,es teicu,un cik tad atkal mums būs jāmaksā,brīdi bij klusums,nu mums būšot pa velti.lieki teikt,ka manu vīru pīe šīs,piedodiet,šarlatānes,nav iespējams dabūt un baidos,ka viņa nav aktivizējusi kādus punktus,lai rastos vēl lielāka atkarība,par ko es ļoti pati sevi šaustu,ka manas vainas dēļ uzkūlāmies Vasiļenko un nezinu,ko tagad darīt,jo nāk brīži,kad vīrs noraujas.Galvenais,ka sarunā viņa man teica,ka esot redzējusi,ka mans vīrs hipnozei nepadodas,tad jautājums,kāpēc tad veica manipulāciju?vai tiešām,galvenais,samaksā un man galva nesāp?esmu vaicājusi vairākiem dziedniekiem Kārkliņai un vēl dažiem par šo manipulāciju ar elektrošoku,par ko visi ir ļoti izbrīnījušies.Ko es vēlos pateikt.vismaz apturiet to sievieti,kas uz citu nelaimi naudu kāš,viņa nav dziedniece,viņa tiešām varbūt ir šarlatāne,tā neviens atkarīgos neārstē un toreiz man vīrs gribēja pats tikt ar to galā.Ceru vismaz no Jums sagaidīt kādu atbildi,jo tas mani ir nomocījis .Sieva

P

O oksana.sudzibas 23.09.2014

++++

Z Zznams 23.09.2014

Garā vājos ārstē Tvaika ielā.Varvara var dot stimulu saņemties, bet ja galvā nekā nav tad nu nekā... Te jau vecim sports pierādīt, ka viņa dzeršana ir stiprāka par visiem.:-))) Ja, , sieva" zinātu cik ģimeņu ir izglābtas tad noteikti paklusētu.

ilmaars 27.09.2014

Pie tādiem vispār vairs neej. Gribi, ievāc informāciju internetā. Bet galvenais atmest netikumu pašam būs gribasspēks. Es pīpēju, dzēru, saslimu ar gastrītu. Dažreiz vēl zarnas saniķojās. Nu sapratu, ka ja gribu dzīvot veselīgāk un ilgāk, ilgāk būt šajā pasaulē ar savu ģimeni, jāmet nost. Ir jāatrisina iemesls kāpēc cilvēks dzer vai pīpē - ja dzer, jo komplekso par sevi, nedrošs, problēmas galvā gāžas, liela atbildība uz saviem pleciem, jāmēģina atslābt citādākā veidā. Ja pīpē, jo kolektīvs pīpē, jo tie saka, ka pīpē lai atslēgtos uz brīdi, tad ir jāpaprasa sev jautājums - atslēgties no kā? No dzīves? Nahrenam tas vajadzīgs. Ir dzīvē labākas lietas ko darīt, nekā dzerstīties, tad lai citi auklējas ar tevi kā ar mazu bērnu. Jāprot sevi cienīt. Tas ir grūti - saņemties un cerēt, ka nu viss, tagad nedzeršu, bet gribasspēks jāaudzina. Vai arī lai sabeidz kuņģi un viss atrisināsies pats no sevis. Iedzers=sāpēs. Sāpes ir apnicīgas, ja nekad nejūties labi.

ilmaars 27.09.2014

Starp citu - tā sauktajai "kodēšanai" ir īslaicīgs efekts. Tas ir kā, ja gribēs dzert, dzers arī sakodēts. Man tēvs teica, ka dzer manas mātes (sievas dēļ). Kaut gan tāpat zinu, ka viņš dzer savu kompleksu dēļ. Lai beidz kompleksot vienreiz un pavisam, savācas un roka nestiepsies dzert un pārvērsties par puņķutapu, ko citi ved aiz elkoņa mājās. Vai arī veselības problēmas - kā man, krusttēvam asinsspiediens nokritās par normu, domāja ātros sauks, ilgi nosolījās nedzert. Kad no nāves nobīstas, tad divi varianti - mirs ar mieru (viss poh, tāpat prāts jau sak nodzerts) vai izmainīsies vienreiz un pavisam.
Nu neej pie tiem dziedniekiem. Par to naudu jūs varat drīzāk uz filmu aiziet, kaut kur viesnīcā atpūsties, atrakcijas galu galā izbaudīt, kaut ko derīgu mājai nopirkt un par to priecāties. Ko jaunu. Daudzi dziednieki ir pašpasludināti, jo viņiem ir liela pārliecība, ka ja uz sevis vai kaimiņa kas izdevis, ko izārstēt, tad izdosies uz vēl simts cilvēkiem. Nu nenotiek tā. Cilvēki ir visādi.

K [email protected] 29.09.2016

A man vina palidzeja un mana vira tevem .mes vairak ka 3gadi nepipejm

R Raivo Sarelainens 09.01.2017

Man ar palīdzēja, pašam tik jāgrib