Vervo - Vervo

Uzmanieties, slēdzot darījumus ar tādām negodprātīgām personām kā Aija Bērziņa un Māris Dreimanis (SIA "VERVO", www.vervo.lv). Mutiski vienojāmies par mana darba samaksu, taču atstāja mani garu degumu un tagad varu tikai sūdzēties sudzibas.lv :(

M mva 13.06.2015

yolo

M mva 13.06.2015

A kas darba līgumā rakstīts? minimālā? nu a ko procentus nepelniji? tapec sudiga alga. vajag stradat nevis 8h diena, bet 18h, tad ari bus pec 3 gadiem panakumi.

M maarisv 16.06.2015

Oficiāla atbilde no SIA Vervo direktora Māra Dreimaņa
Šis ir nepatiess un apmelojošs ieraksts ar vēlmi sabojāt SIA Vervo un minēto personu pozitīvo tēlu, jo:
1) Iepriekš minētajai informācijai nav pierādījumu nekādā formā.
2) SIA Vervo neslēdz mutiskas vienošanās ar sadarbības partneriem. Visa sadarbība tiek regulēta pamatojoties uz sadarbības līgumu, kurā atrunātās saistības vienmēr tiek godprātīgi pildītas no SIA Vervo puses.
3) SIA Vervo ar darba ņēmējiem neslēdz mutiskas vienošanās. Darba attiecības tiek regulētas pamatojoties uz darba līgumu, kurā atrunātās saistības vienmēr tiek godprātīgi pildītas no SIA Vervo puses.
SIA Vervo ir vērsusies tiesībsargājošajās iestādēs, lai noskaidrotu šīs publikācijas autoru un sauktu pie atbildības.

A Andris_P 03.07.2015

Jāatzīmē, ka neiet runa par darba attiecībām. Lieta tāda, ka ar Aiju Bērziņu un Māri Dreimani vienojos par vienu darbiņu, kura izpildei ieguldīju ne mazums laika un resursu. Šīs personas darbojas SIA Vervo, tā ka Jūsu ziņā paliek, cik lielā mērā uzticēties šīm personām un attiecīgi šai sabiedrībai.

M maarisv 28.08.2015

Atbilde uz sūdzību no Māra Dreimaņa. Augstāk redzamā nomelnojošā ieraksta autors ir Rīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Kaspars Seleckis. Bija pagrūti izskaitļot, kura persona varētu veikt šādu ierakstu, bet galu galā tas tika izdarīts. „Darbiņš”, kuru pieminēja K.Seleckis savā anonīmajā sūdzībā, bija nekustamā īpašuma ieviešana valdījumā. Iemesli kādēļ K. Seleckis nesaņēma apmaksu par savām izdarībām ir sekojoši:
1. Slikta attieksme pret klientu – jau uzsākot sadarbību ar K. Selecki tika novērota nevērība pret klientu, neiedziļināšanās lietas būtībā utt. Pirmās tikšanās laikā K. Seleckis pavirši klausījās mūsu stāstītajā un nepārstāja spēlēt spēlītes savā telefonā.
2. Nekompetence izpildot darbu – ieviešana valdījumā nenotika ar pirmo reizi, jo Kaspars nebija pietiekami labi sagatavojies darba izpildei, netika laicīgi informēta pašvaldības policija un citas neizdarības.
3. Pasivitāte darba procesā – K. Seleckis procesa laikā neveica nepieciešamās darbības, kā arī turpināja spēlēt biljardu telefonā.
4. Nespēja nodefinēt savu honorāru – juridiski maksājums par šo pakalpojumu bija jāveic citai personai, bet es pieturos pie principa, ka nauda ir jāsaņem katram, kas to ir pelnījis. Diemžēl Kaspars nespēja nodefinēt cik vēlas saņemt par šo pakalpojumu, kā arī nebija to nopelnījis.
Secinājumi. Ja jūs vēlaties sadarboties ar tiesu izpildītāju, kurš slikti dara savu darbu, sarunas laikā ar jums spēlē biljardu telefonā (labi, ka ne kabatā), anonīmi jūs noķengā internetā, tad droši sadarbojaties ar Kasparu Selecki.
Kaspar, ja tu esi vīrietis, tad beidz kunkstēt aiz muguras, bet piezvani man un pasaki pretenzijas aci pret aci!
P.S. šeit pat sudzibas.lv atradu pāris jauku ierakstu par Selecka kungu