www.sudzibas.lv Vertika SIA Rēķinu nemaksāšana, izvairīšanās

Vertika SIA - Rēķinu nemaksāšana, izvairīšanās

Sia" Vertika "LV45403045643 pārstāvis Aivars Miščenko ( tel 29731660 ) izteica vēlmi nomāt tehniku. Uz mūsu atbildi , ka klientiem ar ko strādājam pirmo reizi ir nepieciešama priekšapmaksa atbilde bija :" ar apmaksu problēmu nebūs ! "". Uzticējāmies….
Kad pienāca apmaksas diena (iedevām 5. Dienas pēcapmaksu) , sākās solījumi divu mēnešu garumā, līdz šim brīdim apmaksa nav saņemta. Tas nozīmē, ka jau pašā sākumā viņi zināja, ka nemaksās, tika klaji melots acīs skatoties. Tika veikti neskaitāmi zvani un sūtītas sms. Atbilde viena " nākamnedēļ ". Nomas tehnika tika bojāta, par ko netika laicīgi ziņots!
Mēģinājām sazināties ar valdes locekli r. Raupa kungu, bet šķiet, ka nesekmīgi, jo uz telefona zvaniem atbildēja artūrs, kā beigās izrādījās Artūrs Liepiņš (tel 27275987) , kurš ir valdes loceklis citā kompānijā.
Uzskatam to, ka esam piemānīti pēc pilnas programmas, jo šķiet ka visas iesaistītās personas nav ar labu uzņēmējdarbības reputāciju.
Pirms sadarbības iesakām kārtīgi padomāt, vai ir vērts iesaistīties darījumos ar šīm personām. Visas minētās fiziskās un juridiskās personas ir sasaistītas savā starpā!

Aivars Miščenko (tel.29731660, bloķēts, izvairās no zvaniem nomainīt tel. Numurs)
Renārs Raups(tel.27275987, sia vertika valdes loceklis)
Artūrs Liepiņš (tel.27275987)