AtrisinātaVērtēšanas birojs "Eksperts" Blaumaņa iela 29-1, - Nespēj izpildīt pasūtījumus

Kompānija nespēj izpildīt pasūtījumus. Vēlējos veikt auto novērtēšanu, atbrauca safotogrāfēja auto, apsolīja nākamajā dienā sagatavot vērtējumu. Nākamajā nedēļa zvanīju divas dienas, necēla telefonu, tad atsūtīja īsziņu atvainojās, ka nevar runāt un pārzvanīs vēlā. Nepārzvanīja, tomēr to izdarīja pēc pāris dienām. Vēreiz atvainojās, ka ir ļoti aizņemti, solīja vakarā atsūtīt vērtējumu. Tā arī to neesmu saņēmis.

Nesaprotu kāpēc jābrauc uz visām vietām uz visiem pasūtījumiem, ja pēc tam nevar paspēt neko sagatavot.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta klients132 28.05.2018

Pēc ilgāka laika, nedēļas kavēšanās vērtējumu tomēr saņēmu

K

K Kristīne. 01.10.2018

Vērtēšanas birojs '' Eksperts '' laikam tikai šādi spēj savu darbu veikt, kad neizpildīto solījumu nomocītie klienti jau vēršas ar sūdzībām. Vadītājs Rihards Pastars vispār nemāk ne vadīt uzņēmumu, ne komunicēt ar klientiem.