Verners24.lv - Uzmetiens.

Sveiciens!

Tātad, lieta sekojoša kādu laiku atpakaļ, vairs nepateikšu konkrēti jūlija dienu. Sapratu kad esmu nonācis pie secinājuma kad man ir nepieciešams iegādāties kvalitatīvu audio tehniku. Tā nu sāku savu ceļu, par interneta plašumiem. ''Sērfot'' pa interneta veikaliem, ļoti noder salīdzini elvē protams tūliņ izskanēs replikas, kad ir arī citi portāli.

Tātad, atradu cenu kas mani apmierina jo starp vernera piedāvāto preci un nākošo bija aptuveni 30.latu starpība. Tā nu sapriecājies kad, tieši vēl pāris esot viņiem noliktavā. Ok p iereģistrējos, pasūtiju savu preci utml lietas ar formalitātēm. Un te nu sākās bēdu ieleja 4.dienas manā vernera profilā stāvēja uzraksts '' Jūsu pasūtijums ir akceptēts un gaidiet menedžera zvanu.'' Labi, man jau lēnām darva sāk līt krūzītē. Kā nezvana tā nezvana. (Tālruņa nummuru, un epastu norādiju pareizi). Nu man jau pietika esmu gatavs pats būt sev menedžeris un sākt pats sev tirgot preci lai iekustinātu to cilvēku kurš dirn uz tā benķa. Ok nosūtiju savu meilu, arī tanī dienā necerēju kad saņēmšu atbildi. Nākošajā dienā apskatos savu e- kasti '' Super' ir atnācis meilds no vernera šajā naidā pret to veikalu biju aizmirsis pievienot pasūtijuma nummuru. Ok nosūtiju viņām vēlreiz. Tā arī nav atbildējuši un arī pasūtijums mājaslapā ir annulēts.

Pēcvārds.

Protams, nebiju iemaksājis ne santīmu. Jo vismaz šajā veikalā ir iespējams samaksāt preces izņemšanas dienā.
Arī, neko sliktu nesaku par pašu veikalu, cenas tiešām lētas un sortiments arī nav no mazajiem, bet tomēr katrs cenšās izsisties kā nu māk. Labi no manis, būtu vien pāri knapi 100.ls, bet tomēr.