www.sudzibas.lv Verners DE Reģistrācija

Verners24.lv - Reģistrācija

Izvēlējos interneta veikalā verners24.lv preci, kuru vēlējos saņemt viņu veikalā brīvības 160 (jo bija rakstīts, ka var saņemt šajā adresē) . Pazvanīju - domāju, ka varēs pasūtīt pa telefonu, diemžēl man atteica, sakot, ka var tikai caur mājas lapu. Tas mani apbēdināja, bet dēļ zemās cenas un ērtās vietas, kur varētu to saņemt, nolēmu kārtējo reizi piereģistrēties.

Piereģistrējos mājas lapā un ievietoju produktu "grozā", tālāk mēģināju apstiprināt šo pirkumu izvēloties skaidras naudas apmaksu, bet mani sagaidīja kārtējā vilšanās, jo parādijās uzraksts, ka ar skaidru naudu var norēķināties tikai rāmuļu ielā 3, kas atrodas man neērtā vietā. Protams, izvēlējos atcelt šo pirkumu un izdzēst savu lietotāju, bet mani gaidīja kārtējā vilšanās - izdzēst lietotāju nebija iespējas. Pazvaniju uz veikalu un man pusņirgājoties atbildēja: "mēs neko nedzēšam, viss paliek veikalā". Tā, nu mani lietotāja dati tagad ir veikalā un kas ar tiem notiks man nav zināms.

Sūdzības galvenais iemesls ir informācijas trūkums par pasūtīšanas/norēķinu/adrešu iespējām, kā arī tas, ka nevar pasūtīt caur telefonu (to piedāvā daudzi labi internet veikali) . Kā arī iespējas trūkums izdzēsties no intrenet veikala.

Jāsaka, ka preci nācās pasūtīt pa tādu pašu cenu no ārzemēm, kur viss notika ļoti ātri un ērti, bet ar vienīgo neertību, ka jāsaņem prece būs mūsu ērtajā latvijas pastā.

V vermele79 05.01.2012

Pastastisi varbut, kuraa interneta veikalaa arzemees tev piedavaa kaut ko nopirkt un par to norekinaties, sanemot preci nevis pasutisanas bridii?

1 123 05.01.2012

@vermele79 - pēc visa spriežot esat verners24.lv pārstāvis :) Ir veikali, kuri piedāvā saņemt preci ar pēcapmaksu tajā pašā pastā, bet sīkāk nepastāstīšu. Manā gadijumā norēķinājos ar karti, bet šī sistēma bija integrēta veikalā, pie tam viss notika ātri, ērti un bija sajūta, ka lieto pabeigtu un stabilu sistēmu, kurai var uzticēt savu datu drošību. verners24.lv veikala lietotāja panelī bija vairāki PHP/Webservera paziņojumi par kļūdām un cena katalogā un pie pasūtījuma bija dažāda, jāatzīst, ka atšķirība bija par 1 santīmu, bet tomēr.

Viens no iemesliem kāpēc vēlos izmantot pasūtīšanu pa telefonu "lētajos" interneta veikalos ir tas, ka šīs viņu "modernās" sistēmas bieži ir ar klupnēm un kritnēm, kā rezultātā pasūtijumi mēdz pazust. Vienkāršāk, ātrāk un ērtāk ir pasūtīt pa telefonu un norēķināties skaidrā naudā pie saņemšanas.

Tādas elektroniskas sistēmas kā verners24.lv neiedveš nekādu uzticību, ne par pasūtijumu, ne par datu drošību. Pie tam ir nelāga sajūta, kad pie tādām kļūdām un neertībām vēl saka, ka mēs esam interneta veikals un visas darbības notiek tikai on-line. Es saprotu, ja uzņēmumam ir finansiālas problēmas vai nav attīstijies, bet tad, lūdzu, nākiet pretī pircējam.