www.sudzibas.lv Verners DE nepiegādā preci noteiktajā laikā

Verners24.lv - nepiegādā preci noteiktajā laikā

Pasūtijām verners24.lv interneta veikalā krāsni un veicām pirmo iemaksu, teica, ka pēc 4nedēļām prece būs un, ka paši zvanīs mums iet jau sestā nedēļa un nekā, zvanam paši pasaka, ka pārbaudīs un tad atzvanīs, pec pāris min.atzvanā. Saka, ka viena krāsniņa jau esot ceļā, bet tā nav mūsējā. Saka, ka atgriezīšot naudu, bet mēs sakam, ka mums vajag to krāsni, tad atkal jāgaida. Vispār vienaldzīga attieksme pret klientu, kā tā var vispār?

B

A AnGos 05.12.2010

nevaru neko sliktu teikt, bet divas reizes meginaju vinju interneta veikala iepirkties, bet neveiksmigi... Abas reizes preces nebija pieejamas. Cerams, ka tik man gadijies...

V valdis 21.12.2010

Līmenis tur ir drausmīgs, divas reizes esmu mēģinājus pasūtīt preci caur i-netu, attieksme, tāda, kā "ko Tu gribi", ne reizi nav pazvanījuši, ka prece ir un sarunājuši, kad varēs saņemt. Abas reizes zvanies pats un interesējies vai viņi saņēmuši pasūtījumu, kā viņi atbild to nemaz negribas izklāstīt, vienvārdsakot diezgan nožēlojami. Pirmo reizi vēl ņēmos ar viņiem, otrā reizē teicu paldies, iztikšu bez Jūsu pasūtījuma.

M Maija 23.12.2010

Man, piemēram, vienmēr viss ir bijis labi, interneta veikala darbinieki pret mani ir bijuši laipni un atsaucīgi. Pati esmu no Valmieras - arī Valmieras veikalā pārdevēji ir zinoši, iegriežos tur ļoti bieži, sevišķi meitene - vienmēr laipna un smaidoša.