LV RU
www.sudzibas.lv Verners DE Nepiegādā preci, neatbild uz zvaniem

Verners24.lv - Nepiegādā preci, neatbild uz zvaniem

Firmai pasūtīju ārējo HDD aprīļa beigās, zvanīja un teica, ka prece būs tikai 07.maijā. Samakāju pilnu summu avansā. Zvanu 7. Maijā - preces nav, kad būs nezina, ja kas zvanīs. Zvanu 8. Maijā kādas 10x no fiksētā un 10x no mobilā telefona uz abiem numuriem, kas pieejami viņu tīmekļa vietnē. Tālrunis ir vai nu aizņemts vai "klausuli" vienkārši nomet. Aizsūtīju sms.. Kapa klusums.

J

Komentāri (5)

J Jānisl321 08.05.2012

Tomēr piezvanīja pēc sms nosūtīšanas, pateica, ka preces būs tikai nedēļas baigās. pateicu, lai naudu sūta atpakaļ. Klientu serviss zemā līmenī, klienta laiks netiek cienīts.

Sardele 09.05.2012

PTAC lai ir tavs draugs. Piedraudi ar viņiem un gan jau sasprings.

J Jānisl321 09.05.2012

Nekādi finansiāli zaudējumi man no tā nav, vienīgi pazaudētais laiks, bet tas jau nevienam neinteresēs. Diez vai PTAC kaut ko var līdzēt šajā gadījumā. Šādu komercpraksi vajag apkarot ļoti vienkāršā ceļā - pērkot tikai pie tiem, kas ciena klientu un viņa laiku, nevis no diletantiem, kas nevar paskaidrot saviem darbiniekiem, ka klienti ir tie, kas maksā viņam algu.

J Jānisl321 11.05.2012

pagājušas 3 dienas naudu kontā vēl neesmu saņēmis, atkal jāzvana un "jālamājas"

J Jānisl321 11.05.2012

Nauda saņemta.
Rezumē:
Preces nav, pazaudēts laiks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes