www.sudzibas.lv Verners DE Interneta veikals

Verners24.lv - Interneta veikals

Pasūtīju caur verners24.lv interneta veikalu foto objektīvu 29.04.14. Nākamajā dienā man atzvanīja - prasīja, lai es pārskaitu naudu - pateicu ka vakarā noteikti samaksāšu. Uzprasīju kad būs - pēc 2 nedēļām noteikti. Rēķins vakarā bija apmaksāts. Pagāja 2 nedēļas. Tā ka neviens nezvana, tad padomāju uzzvanīt es. Zvanu centra darbiniece solīja ka sazināsies ar administratotu, kas noteikti atzvanīs. Ar tādiem zvaniem sekoja no manis 3 zvani, jo par mani aizmirsa. 3-jā dienā pēc mana zvana saņēmu administratora zvanu kas solīja 20.05.14 prece noteikti būs pie viņiem un 21.05.14 es saņemšu preci norādītajā vietā. 21.05.14 es priecīgs atnācu uz veikalu un saņēmu atbildi "pievedums bija, jūsu pasūtījuma tur nav". Zvanu uz viņu zvanu centru - atkal noteikti tajā pašā dienā atzvanīs. Neatzvanīja. Nākošajā dienā es neizturēju uzzvanīju ap pusdienlaiku pats. Atkal solīja atzvanīt - un atzvanīja arī. Atbilde šokēja: "prece vēl nav atnākusi - gaidiet 27.05.14. " tā es arī atsaucu pirkumu, tagad gaidu naudu, jo apnika gaidīt un klausīties viņu dolījumus, kā arī es dodos ceļojumā kur man to objektīvu vajadzēja un es par to verners darbiniekus brīdinaju.
Ptaisot pirkumus verners24.lv interneta veikalā rekomendēju padomāt un sūtīt to cittur, kaut arī ar mazo pārmaksu. Nervi dārgāk var izmaksāt!

D

D divra 23.05.2014

P.S. un tie visi zvani tikai ar 1 "Atvainojiet".