www.sudzibas.lv Verners DE Attieksme pret klientu

Verners24.lv - Attieksme pret klientu

Līmenis tur ir drausmīgs, divas reizes esmu mēģinājus pasūtīt preci caur i-netu, attieksme, tāda, kā "ko Tu gribi", ne reizi nav pazvanījuši, ka prece ir un sarunājuši, kad varēs saņemt. Abas reizes zvanies pats un interesējies vai viņi saņēmuši pasūtījumu, kā viņi atbild to nemaz negribas izklāstīt, vienvārdsakot diezgan nožēlojami. Pirmo reizi vēl ņēmos ar viņiem, otrā reizē teicu paldies, iztikšu bez Jūsu pasūtījuma.

V

M Mairis 22.12.2010

Pilnībā piekrītu, tāds nenopietns kantoris...ne atzvana, ne informē, ne arī kādas sakarīgas atbildes ir spējīgi sniegt.

K Kristya. 22.12.2010

Pilnīgi pareizi.
Pirms kādām 9 dienām ( jeb nedēļas un 2 dienām) pasūtīju mobilo telefonu. Bija jau apnicis gaidīt, tāpēc vakar mēģināju sazvanīt, jo ne internetā bija pieņēmuši manu pasūtījumu, ne zvanījuši.Neatbildēja.
Šodien pazvanīju un atcēlu pasūtījumu.

UN VĒL VIENS

Piereģistrējos kā jauns lietotājs, bet man jau rādīja, ka ir pirkta prece par vērtību 43.68 uz nepazīstama vīrieša vārda, kurš ir no Valmieras. Pasūtīts itkā 10. jūnijā. Pasūtījums arī atcelts.