www.sudzibas.lv Verners DE Prece ir beigta

Verners De - Prece ir beigta

Nopirkām smuku Aeg ledusskapi, atvedām mājās, pieslēdzām - tad sākās brīnumi - ledusskapis rūc tā kā traktors, vienkārši skaļi grab. Veikalā vēl teica esot pārbaudīts, strādājot izcili. Neiesaku izmantot šā veikala pakalpojumus un preces. Saudzējiet savus nervus, iepērcieties citur.

donna b 25.02.2013

Vai Verners De netirgo jau lietotas preces?

S SarmīteOzolina 25.02.2013

Varbūt nevajadzēja pažēlot pāris latus un ļaut veikala meistariem uzstādīt ledusskapi. tad nebūtu problēmas. un ja kas, viņiem ir arī garantija arī uz lietotām precēm.

O Objektīvs 23.06.2016

tādas ir pircēja tiesības tos pāris latus netērēt. Kādam ir jābūt, lai nevarētu uzstādīt ledusskapi, kas tad tur diezin ir jāuzstādā diži Sarmīt? Tev visi ir mājās? Uzstādīt ledusskapi, pašai jokaini nešķiet? Arī lietotam ledusskapim nav jāgrab. Vienīgais, ko vajadzēja ieteikt ir- pārbaudīt ledusskapi uz vietas veikalā

U User717 25.01.2014

Protams kad tirgo lietotu preci kā jaunu ar vizuāliem defektiem.Pārdevēji arī ne īpaši kompetenti.It īpaši Valmierā(pārdevējs vārdā Viesturs, nu pilnīgs, atvainojos-lohs).