www.sudzibas.lv Verners DE Nevaru nosūtīt un serviss nebrauc labot ledusskapi/ Bojājums un attieksme

Verners De - Nevaru nosūtīt un serviss nebrauc labot ledusskapi/ Bojājums un attieksme

Ledusskapis tika pirkts Siguldas pilsētas "Verners" elektropreču veikalā, pati dzīvoju morē Siguldas novadā, neko neizdodas sarunāt, jo arī nogādāt uz Siguldu ledusskapi man nav iespējams. Ir bijis atteikums no remonta servisa kādam atbraukt.

Ko man labāk darīt, jo tuvojas arī siltāki laikapstākļi, pati saldētava ledusskapim strādā ideāli, bet pats ledusskapis kopš februāra mēneša pēc atkausēšanas vairs nesaldē?

Mana kontaktinformācija: e-pasta adrese [slēpt]@gmail.com
tālruņa numurs krievu valodā 25738088

S

T Turkey901 01.06.2020

Garantija, parasti, neparedz meistara izbraukšanu uz mājām.
Tādā situācijā ir jāmeklē pārvadātājs turpat Siguldā, kādu mazā pilsētā nav daudz, vai arī jāsūta transports no Rīgas, tas gan ar krāvējiem izmaksās kādus 80 Eiro.

E Egoo 02.06.2020

Lielajai sadzīves tehnikai (ledusskapji, veļas mašīnas, plītis utt.) paredz servisa meistera izbraukšanu uz mājam, ja ir normāls veikals un serviss.

T Turkey901 02.06.2020

Arī tad, ja atbrauc uz Rīgu, nopērc un ved atpakaļ, teiksim, uz Alūksni, tā lai meistaram paiet visa diena ceļā? Šāds mesitara apmeklējums izmaksās gandrīz kā ledusskapis un tā būtu tikai diagnostika.

S Spurava 01.06.2020

Kā no pensijas 203 EURO tas būtu iespējams?

S Spurava 01.06.2020

Neviens manā vietā komunālos mēneša maksājumus neveiks!
Īsti pat telefoniski atteica palīdzēt!

V vitols 02.06.2020

Tev pat varbūt ir izdevīgāk atrast meistaru un viņam samaksāt lai izbrauc uz mājām un sataisa, nekā vest uz garantijas servisu un pēc tam braukt viņam pakaļ.

S Spurava 02.06.2020

Kāpēc man par ledusskapisl jāmaksā dubultā?
Kaut kā ir jāmēģina atbildēt par iegādātās preces kvalitāti vai viss kā cilvēkam rodas kādas attaisnojošas problēmas preci nogādāt līdz garantijas remontam, viņu atbildība momentā beidzas
!

T Turkey901 02.06.2020

Viņi to ledusskapi neuzražoja un ir tādā pašā cietēja lomā kā Jūs, jo viņiem "tādu atveda", tāpat kā Jums!