www.sudzibas.lv Verners DE Apkalpošanas līmenis

Verners De - Apkalpošanas līmenis

Parasti neizvēlos uzreiz rakstīt sūdzību. Bet pēc vairākiem mēģinājumiem atrast sev piemērotas preces verners de rāmuļu ielas veikalā varu izdarīt tikai 1 secinājumi. Darbinieki tur atnākuši pavadīt savu brīvo laiku, par ko saņem kaut kādu konkrētu atalgojumu. Viņi pieder pie cilvēkiem, kuri nesaprot, kāpēc citiem veicās, bet viņus neviens nenovērtē, nepalielina algu un nepaaugstina amatā. Tāpēc, ka viņi nekādā veidā nav ieinteresēti tev kaut ko pārdot, paskaidrot, labākajā gadījumā saņemsi norautu atbildi ar intonāciju, pēc kuras noteikti negribēsi neko pārjautāt. Principā stāv vai sēž kā uzraugi ar sejas izteiksmi-nenāc man klāt, esmu nokaitināts, nu ko tev atkal vajag! Šo nerakstu balstoties uz vienu apmeklējumu, bet vairākiem, saprotu, ka var būt izņēmumi, nebūt īstā diena utt, bet ne jau katru reizi:) vienīgi vienā apmeklējuma reizē, bija pārdevējs, kuru var uzslavēt.

B

O Objektīvs 23.06.2016

Varu tikai piekrist un tas tā notiek jau vairāk, nekā 10 gadu. Tur tu esi pats uz sevi atstāts, negribi sabojātu garastāvokli, nejautā neko, patīk pērc, nepatīk, nepērc, bet tā ir kretīniska attieksme no īpašnieka puses, ka šos šmurguļus neizdresē uzvesties atbilstoši un cienīt ikvienu pircēju

M marta 20.01.2017

Iegādājos kafijas aparātu elektolux, veikalā verners de rāmuļu ielā, bez pārbaudišanas iepakoja veikala pārdeveji, bet, aizvedot mājas - izrādās nav ielikti filtr, i, tulit sazvaniju veikalu, pēc neilgas stīvēšanās serviss atzvanija apsolot ka samainis aparātu, bet ja nebus atdos naudu, lai gaidot nedēļu, pēc nedēļas aizbraucu, aparātu nemainišot, iedošot filtrus tāpat, pat nepārbaudot aparātu, lai tik ejot uz veikalu, bet veikalā pārdevejs uzvedās kā lops, kad pacēlu balsi viņš piedraudēja, - super attieksme.
Tā vietā lai atvainotos, jutos it kā cūku laidarā butu pabijusi. Lielākais pārsteigums bija kad māj'ās ieslēdzu aparātu, tas visspār nedarbojās, laikam būs jāraksta policijai par krāpšanu, bet tirgotāju asociācijai par ētikas neievērošanu, jo sūdzību 'par šo veikalu verners de ir milzigi daudz.