www.sudzibas.lv Verners DE Nepiegādā preci!

Verners 24 / verners24.lv - Nepiegādā preci!

Neieteiktu iegādāties preces interneta veikalā verners de / www.verners24.lv.
Pasūtīju portatīvo datoru caur internetu. Sazvanījos un noskaidroju, ka pasūtījums pieņemts un nodots izpildīt, prece būšot pēc sešām dienām.
Nepilnu nedēļu gaidīju. Kad zvanīju un interesējos, tad strupi atbildēja, ka prece nav un nebūs un nolika klausuli! Vienkārši un brutāli!
Rezultātā zaudēta nedēļa! Labi, ka neveicu priekšapmaksu.

E ES 16.06.2010

Sešas dienas piegādes uzņēmumiem vienmēr tiek domātas kā SEŠAS darba dienas! tas tā-Jums zināšanai!

V valdis 21.12.2010

Līmenis tur ir drausmīgs, divas reizes esmu mēģinājus pasūtīt preci caur i-netu, attieksme, tāda, kā "ko Tu gribi", ne reizi nav pazvanījuši, ka prece ir un sarunājuši, kad varēs saņemt. Abas reizes zvanies pats un interesējies vai viņi saņēmuši pasūtījumu, kā viņi atbild to nemaz negribas izklāstīt, vienvārdsakot diezgan nožēlojami. Pirmo reizi vēl ņēmos ar viņiem, otrā reizē teicu paldies, iztikšu bez Jūsu pasūtījuma.

A Aleksandrs 13.02.2011

Preču cenas ir speciāli noteiktas krietni zemākas par tirgus, BET! tev ir jāvēic 100% priekšapamksa, par preci, ko piegādās (varbūt) pēc divām nedēļām. Klasisks lohotrons. Domāju pēc naudas samaksāšanas marinēs šo lietu mēnesi un tikai pēc tam atdos naudu. Rēāli tas ir bezmaksas kredīts.

UN tas nav nekāds verners de, tur ir kreisā SIA.

H hm 07.07.2011

nu nezinu, šodien pasūtīju telefonu, nekādu priekšapmaksu neveicu, izvēlējos saņemt pati tuvākajā veikalā, pēc pusstundas atzvanīja un teica ka telefons tur būs sestdien, un pārdēvejs arī piezvanīs, kad būs, gaidīsim, bet pagaidām viss ok...

K Krists 07.07.2011

Mums batonus karināja 2 meneši, tad nepilni 2 mēnesi atgrieza naudu ... neesmu kašķīgs, bet nu ... pasaka, ka nav ta nav, nē sola, sola.

V Venērs 07.07.2011

A jūs pridurki seksu pa pastu arī pasūtat?