ventspils steel construktion - algas aizturesana

saja firma es stradaju jau divus gadus atvalinajums man jau ir uzkrajies tris nedelas kuru man nepiedava izmantot. Naudu aiztur es vel pa juliju neesmu sanemis naudu parskaita pa 20 latim,citiem vel pa juniju nav izmaksats kad uzdodam jautajumu kad bus alga jo mums tak jamaksa krediti un dzivoklis tad atbildes vieta vienmer ir neizpilditi solijumi . Gribetos snemt savu naudu jo neka lieka tak neprasam.

Inženieris 20.09.2013

Šeit tev tavu nopelnītu naudu neatgriezīs! Bet pret negodīgiem darba devējiem jārīkojas ar tādu pašu paņēmienu!
Iesaku tev aiziet uz VDI un VID uzrakstīt iesniegumus. Ja ir līgums uz rokas ar atrunāto samaksu un apmaksas kārtību - tad tiesu, ja neizdodas šo jautājumu atrisināt.

Bet kur tev pašam prāts strādāt līdz šai dienai, ja vēl par jūniju nav saņemta samaksa????
Uz tādiem āžiem ka TU un līdzīgiem, šie kā nieres pa taukiem uzdzīvo!

Reģistrācijas numurs
41203033448
Nosaukums
SIA "VENTSPILS STEEL CONSTRUCTION"
Tiesiskā forma

PVN
LV41203033448 Uzņēmums ir reģistrēts PVN maksātāju reģistrā: 11.11.2008

Amatpersonas

Aleksandr Tsvok, ...
valdes priekšsēdētājs (no 16.04.2012)
Tiesības pārstāvēt atsevišķi;

Sergejs Baturinskis, 050863-...
valdes loceklis (no 16.04.2012)
Tiesības pārstāvēt atsevišķi;

Aleksandr Tsvok, 200565-...
Igaunija, Tallina, Kalju 7-8
LVL 194 370, - 100.00% (no 12.10.2012)
Daļu skaits: 194370 / Daļas vērtība: LVL 1