Ventspils sētnieki - Sētnieki

Ventspils setnieki sogad loti slikti strada, ar bernu ratiniem fiziski nav iespejams vienam parvietoties pa ventspils ielaam, jo celi ir loti loti slikti notiiriti, un pie parejam ar ratiem nemaz nevar izspraukties cauri, rati pa diviem jacel paari sniega kupenam, un taa gandriiz uz katru krutojumu ko vajag skeersot.Knapi a kajam tiek tikai cauri, jo loti saurs.Bet atbildiigie to nemana, jo parvietojas ar masinam un viniem tas vienalga.

U

M Martins 05.01.2011

Bet te jau laikam taa pat nav nekadas jegas ka pasudzas, neviens jau neko nedaris.

A andrejs 05.01.2011

Nu ja esi lohs, un nevari kupenai pārkāpt pāri, tad sēdi ziemā mājās un torčī!!!

M Martins 05.01.2011

Andrej, tu esi lohs.Paprove tu viens pats parnest berna ratinus paari sniega kupenai. Del tadiem lohiem ka tu andrej, musu valsti nekas nemainaas.

J Jurmala 05.01.2011

Nevar ne Kauguros, ne Dubultos vispar uz ielas ar ratiniem iziet.

S Speys 05.01.2011

Noteikti mūsu valstī daudz kas mainīsies ja jūs internetā viens otru par lohiem nosauksiet. Varu garantēt no rīdienas trotuāri būs tīri.

A andrejs 05.01.2011

Martin??? Lasīt nemāki? Es tev pasaku loham kas jādara, bet viņš vēl dirš virsū. Nepateicīgais sprāgoņa, tad bērnus netaisi, nebūs ratiņi jānēsā.
Čangals iet un iedzer Preiļu dzelteno!!!

S Speys 05.01.2011

Nelaimīgie, savos sūdos mirkstošie ļautiņi vai jūs tiešām domājat ka Latvija var kļūt labāka ar tādu serdi?

A Anonims 05.01.2011

Nepārdzīvojiet...martā sniegs nokusīs un tad visi čīkstēs, ka putekļi, smiltis utt :D

E Eseseseseseseses 05.01.2011

Nu vispar, ja tu taa uzmaniigaak ieskatiitos, tad varbuut saprastu, ka ne jau speciaali seetnieki ietves taa iztiira, lai cilveeki ar ratiem nevareetu paarvietoties, bet gan taapeec, ka sniega sogad ir tik daudz, ka nepietiek vietas, kur to saskjuureet. sniegu var kraut liidz zinaamam augstumam, pec tam jaasaak kraameet platumaa...

B BIGs 05.01.2011

Pietiek vienreiz vainot sētniekus par slikti izdarītu darbu. Viņu taču ir ļoti maz, neskatoties uz to, ka daudz cilvēku gaido darbu par 100 LS, bet darba ir daudz.
Patīriet taču vienreiz jūs paši sniegu, cacočkas johaidīīīīī.

B BIGs 05.01.2011

Un starp citu, A. Lembergs pat nav tik slinks, kā jūs, jo viņš arī brīvā laikā šad tad ar savu ģimeni patīra sniegu pie sevis.

M Martins 05.01.2011

Man neviens nemaksaatu pa sniega tiirisanu, tas ir SEETNIEKA darbs, ja netiek galaa vini lai nem klaat cilveekus.
Valsts netiek galaa ar kriizi politikaa, tad ejiet un paliidziet juus-Tas tik taads piemers tam pratvederam kurs teic-pasi ejiet tiirit sniegu, neesiet tik slinki.
Skumji ka mums LV dzivo taadi cilveeki, labaak pakluse un paciesu visu, nevis iet un cinas pa taisniibu.TAADA NU IR LATVIESU TAUTA

A andrejs 05.01.2011

Bomzi, ja tas idiots dzīvotu privātmājā, tad arī tas lohs te kunkstētu, ka sētnieki viņam nav sniegu notīrījuši!!!

Čangal, es vodku nelietoju tā kā...

M Martins 05.01.2011

Neiet runa par privaat maaju, iet runa pa VENTSPILS ielaam.

Z Zz 06.01.2011

Pie savas 3st. majas tiru pats, jo zel setniece ( min. alga ), laba sieviete, nav gruti .

G gt 06.01.2011

Nav ko vazāties visriņķī šādos ziemas apstākļos pa visu pilsētu, s'edi mājā!

D D. 09.01.2011

Labdien!
Dzīvoju rīgā un esmu ievērojis cik daudz netīrītu pagalmu un ietvju visa vaina apsaimniekotājā.
Piemēram ap manu māju un citām mājām kuras apsaimnieko HANZA.CENTRS ietves tīras līdz bruģim liekas ka ziema tikai ap citām mājām.Kārtība ap mūsu mājām kā pie MK.
Esmu bieži dzirdējis no citu māju iedzīvotājiem kāpēc tik labs apsaimniekotājs kā mūsu mājām nepārņem citas mājas laikam kādam izdevīģi neko nedarīt bet tikai iekasēt naudiņu.

B BIGs 09.01.2011

Jā, par apsaimniekotājiem ir daudz dzirdēts. Arī manā krajā notiek tikai lielas naudas iekasēšana un minimāli kaut kas darīts.