Ventspils reiss, Pašvaldības SIA - Slikts serviss

21.04.2019. maršruts Rīga Ventspils plkst.17:00 no Rīgas. Pieturā Ugāle autobusam jābūt 19:18, bet atbrauca 19:30, un Ventspilī bija tikai 20:10. (Pēc saraksta 20:00) Es katru ceturto dienu braucu ar šo autobusu un regulāri kavēju darbu. Piefiksēju tikai šo dienu, bet kavējumi ir gandrīz katru reizi.

I Ilmars Kalnins 23.04.2019

Brauc ātrak ja nevari paspēt, drošība ir primāra un autobusa vadītajam, ka arī jebkadam citam autovadītajam ir jāizvelas tādu braukšanas ātrumu, kura būs pilnīgi droša.
Ugāle - Ventspils 39km, caur Popu, laiks 42 minūtes, protams ka nepaspēs autobuss, vel ņemot vēra pieturas un starpieturas, lai paspētu tur vajadzētu lidot 140-150 km/st

A Aida Andersone 23.04.2019

Un grafiks nav jāievēro? Kam tad saraksti domāti?

What? 23.04.2019

Grafiks nav svarīgāks par pasažieru dzīvībām!

Tās ir tikai 10min. Ja tiešām darbu kavē, tad ir jābrauc ar agrāku autobusu vai jāmeklē cits transports.

I Ilmars Kalnins 23.04.2019

Aida. to ka grafiki ir izdarīti pēc google maps kartēm un vēl 90 gados, kad nebija tik daudz luksoforu nenozimē, ka to fiziski var ieverot. Lūdzu raksties uz augšu, lai viņi doma, ko sastāda, nevis parastais darbinieks ir pēc tam vainīgs,un ja nelaimes gadījuma pieprasījums būs tieši no šofera un nekādi grafiki netiks ņemti vēra, bet tikai ievainoto skaits

B BK 23.04.2019

Nopērc mašīnu un braukā uz darbu.