www.sudzibas.lv Ventspils Reiss Netīrs autobuss

Ventspils Reiss - Netīrs autobuss

Tam ir japieliek punkts. Ir gadījušies netīri autobusi, bet šis... Diena sačakarēta tik tapēc ka no rīta braucot uz darbu apsēdos pēdējos krēslos, kuros acīmredzot kāds bija uzsprādzis! Rezultātā bikses izsmērētas kautkādā darvā. Visi aizmugurējie logi notašķīti... un tā van pirmā reize kad VR autobusos ir stallis (kautgan tagad noteikt ka tie ir tīrāki)
Nu īsāk sakot - Ventspils Reisam vajadzētu biežāk mazgāt autobusus ne tikai no ārpuses un lietus laikā!

V

O Olaine 08.09.2010

bet mums Olaines busu šoferi nedod biļetes

L liga297 19.05.2015

Šodien 11.20 22. maršruta šoferis pie slimnīcas nekaunīgi aizvēra durvis pasažieres acu priekšā. Šofera vārds ir Vilnis, ar brillēm, diemžēl uzvārdu nezinu. Un šī nav pirmā reize, kad šoferis demonstrē savu pārākumu, sak, mans personīgais transports, ko gribu uzņemt, to uzņemu, ko negribu-lai paliek gribot! Manuprāt ''Ventspils reisam '' jāizskata šī šofera atbilstība ieņemajamam amatam.
NEKAUŅĀM PIE STŪRES NAV VIETAS!

R Resnā Ilze 25.12.2016

Es vienreiz skreju uz mikrinu un tas soferis bija aiztaisijis durvis es bikin pieklauveju vins atvera un man uzblava- JA VELREIZ SITISI DURVIS, TAD LIKSU TEV SAMAKSAT- es biju dusmiga un aizgaju.