Ventārs SIA KRĀPNIEKI - KRĀPNIEKI

lABDIEN! gribu paziņot par krāpnieku kompāniju SIA VENTARS, kuri it kā aizdod naudu, bet sanemšot priekšapmaksu, uzreiz pazūd un naudu neatgriež, kaut sola to izdarīt 14 dienu laikā. Esiet uzmanīgi, sieviete vārda INĀRA, raksta sms epastā un dod visādus solījumus, ka viss ir likumīgi, bet galu galā viņi lūdz sūtīt naudu vēl un vēl, it kā VID pārstāvjiem, lai iegutu kredītu. Nakamajā vēstulē izstāstīšu visus personas datus un kompanijas-krāpniekus, KA ARĪ TELEFONA NUMURUS!!!!! Tagad es jau esmu uzrakstījusi iesniegumu policijā, ceru, ka krāpnieku banda tiks atmaskota!!!!!

S smīkņa 19.11.2013

Baigā "banda" tev tur ir. Tādu smerdeļu pa pilnam ir, un tas viss tikai tāpēc, ka netrūkst tādu tirliņu kā tevis, kura visiem akli uzticas un neko nepārbaudot naudu uz svešiem kontiem skaita.

O oksanaanasko 20.11.2013

glūži otradi! Es visu pārbaudiju, izskatijas, ka normala firma, kura var aizdot naudu, viņi vispirms neko neludza. Viss sakas, kad es parrakstiju liigumu un aizsutiju priekšapmaksu 31 ls apmera. Tad viņiem vajadzeja atsutit man ari liigumu no vinu puses parakstitu, bet viņi atsutija man kaut kadu papiiru no VID parastavja Ivara Bogdanova, kuram man vajag pārskaitit vel 150 ls, jo viņi tapat vienkarši nevar man kreditu parskaitit. Ligumaa, kuru es parakstiju bija tekts ka varu 14 dienu laika atgriezt savu naudu, ja paardomaju ņet kreditu. Bet kad saku rakstit, šī sieviete vārada Ināra man atrakstija visādas muļķibas- padomajiet vel reiz, viss bus labi utt. naudu arii solija atgriezt, bet tagad pazuda vissspar!

D Dailis Bezvārdis 21.11.2013

cik jābūt glupam lai noticētu, ka VID pārstāvim jāpārskaita 150 Ls ! Kāds sakars valsts darbiniekam ar kredītu izsniegšanu ??? Uz tādiem auniem arī šitie krāpnieki dzīvo !

C Conway91 13.12.2013

pati firma nav vainīga, firma nodarbojas ar māju celšanu, nevis kredītu izsniegšanu
bet cilvēki, kas izmanto firmas vārdu.
Neuzticieties šiem cilvēkiem ar epastu: [slēpt]@inbox.lv, viena vārds ir Intars Krūmiņs, otra kas slēpjas aiz šī epasta ir
Ināra. Ja vēl Vārdi un Uzvārdi ir pareizie, varbūt arī pat tie ir izdomāti. bet noteikti uzmanieties no šī epasta - [slēpt]@inbox.lv