www.sudzibas.lv Venta Vet Kritiska, necilvēcīga attieksme

Venta vet veterinārā klīnika - Kritiska, necilvēcīga attieksme

Neiesaku šo vet. Klīniku, ja nevēlaties saskarties ar slimu, neiecietīgu un neprofesionālu attieksmi. Šīs klīnikas "ārste" pilnīgi noteikti nav ieinteresēta strādāt par labu dzīvnieciņiem, to saimniekus ir spējīga novest līdz histērijas stāvoklim.
Atnākot uz pierakstu, (kaķa spalvas saīsināšana un mezglu nogriešana) ir jūtama neciešama atmosfēra. Kaķīti noliekot uz galda, tiek paziņots, ka viņa tomēr to neprot, nedarīs. Un vispār nav līdzi pase, lai gan reģistrēts, potēts bijis tieši šajā klīnikā un parasti pie spalvu nogriešanas nav prasīta. Par to tika iznesta visa galva. Jauniete tika novesta līdz histērijas stāvoklim.
Paldies Ventspils vet klīnikai, kura bija atsaucīga un bez problēmām, aizrādījumiem, apvainojumiem, noniecināšanas izdarīja savu darbiņu un kaķītis laimīgs var tālāk baudīt karsto vasaru!