www.sudzibas.lv Venerdi šokolādes masāža

Venerdi - šokolādes masāža

nopirku kuponu šokolādes masāžai 1.5 stundu garumā salonā "Venerdi"..
Rezultātā dabūju pusstundas gaidīšanu pēc sarunātā laika, kamēr nokopj vietu pēc iepriekšējā klienta un sagatavojas šai masāžai (bet to tak var paredzēt iepriekš un ieplānot mašāžas laiku pusstundu vēlāk, nevis likt klientam gaidīt, jo ir citas lietas jau pēcāk ieplānotas), tālāk sekoja pustundu, uzsveru, pusstundu ilga procedūra, kur šokolāde tika uzklāta tikai kādai minimālai ķermeņa zonai un kamēr šokolāde iesūcas, tika pamasētas kājas un rokas. Masāžai nebija ne vainas, bet tas galīgi neatbilst aprakstam. un pēcāk tika piedāvāts iedzert tēju, kas varētu aizņemt vēl pusstundu..
Tādejādi kopumā ieg''ustam paredzētās 1.5 stundass, kaut gan praktiski tās ir tikai 30 minūtes!!
Cilvēku krāpšana!!!

A AK79 31.01.2014

Uz shokolaades masaazhu es biju salonaa "Strogonovs" Merkjelja ielaa. Kopaa salonaa pavadiiju 2 stundas, no kuraam masaazha bija 1, 5 stundu. Atnaacu maajaas un iemigu kaa ziiidainis, peec izguleeshanaas paluukojos spogulii un kaa pieminja par salona apmekleejumu degungals aizvien bija ar shokolaadi noziests.

A a-lona 04.02.2014

Es arī esmu bijusi uz šokolādes masāžu salonā "VENERDI" un mani ļoti apmierināja gan administratores laipnā uzņemšana, gan pati masāžas procedūra, noteikti izmantošu iespēju aiziet atkārtoti. Paldies!