www.sudzibas.lv "Venerdi" Matu griezums

"Venerdi" - Matu griezums

Kolēģi uz dzimšanas dienu uzdāvināja atlaižu kuponu salonā "Venerdi". Ar prieku un emocijām pilna gaidīju dienu un laiku, kad, beidzot, varēšu to izmantot. Dienu pirms pieraksta ielīdu internetā palasīt atsauksmes, tajās bija daudz negatīvo komentāru, bet nodomāju, kā vienmēr, labas atsauksmes raksta reti un mierīgi devos uz salonu...
Sagaidīja mani ar tādu sejas izteiksmi, ka gribējās jau tad pagriezt muguru un iet prom, bet nodomāju, ka katram gadās un novilku jaku. Man bija gari mati un es vēl šaubījos vai patiešām griezt īsus. Vai patiešām tikko izmazgātus, slapjus matus sāk ķemmēt no augšas?
Līdz pusei neizķemmētos matus friziere vienkārši nogrieza. Un pamatojoties uz frizieres izdarīto nācās matus nogriezt īsus. Griežot matus friziere visu laiku skraidīja, lai atbildēt uz telefona zvaniem. Nogrieza neprofesionāli. Čolku vēlējos garu un uz sāniem, bet nogrieza taisnu un izfilēja tik daudz, ka pat garākie mati spurojās.
Izgāju no salona, asaras bira no acīm un iekšā viss vārījās. Vai patiešām tas ir salons un tur strādā profesionāļi? Vēlos arī uzzināt kur ir iegūta profesijas izglītība un kāda ir darba pieredze frizierei ar rudiem matiem ( kura visbiežāk atbild arī uz salona telefona zvaniem )?

N

Dannii Disaster 16.02.2013

A pirms un peec bilzhu nebuus??

A AnnaIvanova 18.02.2013

Es diezgan bieži eju uz Venerdi pie rudās frizieres pa kuponiem. Vienmēr esmu apmierināta ar gala rezultātu.
Daudziem tā ir, uzreiz nevar pierast pie jaunā stila. Jūs vienkārši neatradāt savu frizieru kurš Jums piestāv. Tas nenozīmē, ka kād no jums ir slikts vai neprofesionāls!