Deju skola Vendija - Krāpšana

Ja ejat strādāt pie Ineses Vaznes deju skola Vendija noslēdziet darba līgumu. No septembra līdz maija beigām bērni dejo. Alga tiek maksāta neregulāri, jo ja izbrauc Itāliju nauda pietrūkst samaksāt algas.Jūnijā bērniem ir nometne deju telpās pēc tam algu vairs nesaņemsiet. Vadītaja atslēdzas no kontaktiem.Kad prasīju darba līgumu atbilde bija neesot vajadzīgs.

Atbilde no Vendija Deju skola Support Pārstāvja atbilde 22.08.2016

Sarežģīti atbildēt uz meliem...Sūdzību uzrakstījusi apkopēja, kas rīkojusies nekorekti, pēkšņi neierodoties darbā tieši saspringtākaja darba periodā, kad aizvietotāju, pie tam tikai uz nedēļu, atrast grūti un nav arī laika...Šādai rīcibai par iemeslu - lūgums kārtīgāk veikt savus tiešos darba pienākumus.....Ko lai saka, algas tiek maksātas ne vēlak kā 10 dienas pēc rēķinu izrakstīšanas brīža, par darba izpildes termiņu darba izpildītāji tiek informēti....bet sazvērestību teoriju piekritēji un sliņķi atradīs iemeslu pasūdzeties un celt neslavu.

Papildināts Ināra Gēme 23.08.2016

Redz cik daudz atrodas iemeslu lai nesamaksatu 54.50 eiro darba algu.

E Evija Pastalniece 22.11.2016

Izskatās, ka kāds nav pildijis savus darba pienakumus un raksta sūdzību! Šādu cilvēku netrūks!
Strādā bez līguma un vēl sprēgā!
Smadzeņu par maz, lai nestrādātu bez līguma! Pietik tikai sūdzības uzrakstīšanai!