www.sudzibas.lv Veloveikals WIN Sports īpašnieki Sapsan-SV garantijas remontu netaisa WIN Sports Veloveikalā

Veloveikals WIN Sports īpašnieki Sapsan-SV - garantijas remontu netaisa WIN Sports Veloveikalā

Nepērciet velsipēdus veikalā WIN Sports Veloveikals Saharova ielā 13A. Man mazais dēlēns - 3.gadi tikai trīs reizes izbrauca ar savu riteni, kamēr nolūza balsta ritenis (metāla locījuma vietā). Aizgāju uz Veikalu - cilvēks, kas teica esot priekšnieks, mani vienkārši izsmēja, sakot, ka garantija ir tikai mehānismiem. Es jautāju, kādiem - cilvēks spēja pateikt tikai - "nu, ja salūzt gultnis". Es jautāju, kam vēl? Cilvēks neko citu nespēja pateikt. Viņš ņirgājās, sakot, ka tikpat labi es riteni salauzu sitot ar kūvaldu un es navarot pierādīt, ka tā nav. Sāku teikt, ka ritenis ir lietots tikai trīs reizes un balsti vienkārši nolocījās,kaut gan mazajam svars ļautu braukt pat ar mazākam vecumam paredzētiem riteņiem. Uz to īpašnieks vienkārši sāka ņirgt, sakot, lai eju sūdzēties - viņam "viss poh..j"

P