www.sudzibas.lv Veloserviss.lv Okupantu nejēga servisā

Veloserviss.lv - Okupantu nejēga servisā

Veikalā Trek, Brīvības ielā 111, strādā neadekvāts darbinieks. Pirmkārt, mana apmeklējuma reizē izskatījās un uzvedās kā piedzēries vai saostījies līmi. Otrkārt, viņš nejēdz latviešu valodu. Kad norādīju, lai viņš runā ar mani valsts valodā, viņš sāka ļurināt itāliešu valodā iemācītu teikumu.

S Sirsnina3 29.11.2018

Я согласна с Вами, что русские должны знать гос. язык, тем более те, которые работают в сфере обслуживания. Странно, что его вообще взяли на работу, потому что везде при приеме требуют минимум среднюю категорию гос. языка и это логично, потому что продавец не имеет права говорить с Вами на официально иностранном языке. Но, простите, при чем здесь оккупант? В каком году была окупация? Ему 80 лет? Никогда не понимала этого "оскорбительного" для русских слова. Или Вы мне не ответите, потому что я "русская вошь"?

S Sersvilks 29.11.2018

Okupants - Cilvēks, kas realizē okupāciju, piedalās okupācijā. Katrs, kurš būdams šīs valsts iedzīvotājs un darba ņēmējs, nespēj adekvāti sarunāties un rakstīt valsts valodā, tiks uzskatīts par okupantu. Nekad nav notikusi Latvijas deokupācija pēc 1940. gada okupācijas. Ja šis sabiedrības elements nav pacenties iemācīties šīs valsts valodu, kura viņu šeit pacieš un baro, tātad viņš atbalsta sarkano fašistu okupāciju un turpina to, kas neizdevās viņa senčiem. Tātad viņš un viņam līdzīgie ir okupanti, 5. kolonna u.t.t.

S Sirsnina3 29.11.2018

Baigie murgi. Kas vinu seit baro? Es esmu otras grupas invalide un sanemu pensiju 99 eiro. Musu valsts mani vienkarsi ir parbarojusi! Un ka ir apedusies mani berni! Viniem valsts izdala veselus 44 eiro uz menesi! Un ka tad jus, latviesus okupe "krievu utis"? Es pateiksu ta - but par krievieti, afrikanieti vai latvieti - nav mana izvele. Esmu nu piedzimusi tada, kada esmu. Bet but par labsirdigu cilveku, kurs nespriez pec nacionalitates vai but par naciku (kuri turpina fasostu ideologiju) ir cilveka izvele. Un es uzskatu, ka labak piedzimt par krievu, nevis klut par naciku. Atvainojiet par manu gramatiski nepareizu atbildi - nav latviesu klaviaturas. Bet pilnigi Jums piekritisu - valsts valodu ir jazina visiem, kas seit puedzima un dzivo.

O Oleg5726 29.11.2018

Неудивительно. Я сам столкнулся с этим магазином Euronics. Работают там необразованное быдло, которые не только не знают языка, не знают вообще, как с клиентом разговаривать. Со мной там один школьник - продавец на Ты разговаривал, о технике по сути ничего не знают. Самое смешное, что работая в этом магазине бракованных товаров продавцом-кассиром, тебя потом могут сделать "начальником" магазина.. ну чтобы хоть как-то этот тупой кассир с 9 классами образования чувствовал себя чуть выше, а другие кассиры потом стремятся стать таким же "боссом".

S Sersvilks 29.11.2018

Nekas Jums nepatīk. Ja sauc par okupantu, tad nepatīk. Ja sauc par krievu, atkal nepatīk. Ja aicina braukt uz Krieviju, to Jūs negribat. Jūs gan gribat lai latviešu tauta jūs cienītu, jo nobiedēt uz iznīcināt visus jums neizdevās. Krievu loģika Latvijā ir tāda - No sākuma jūs, latvieši, cieniet mūs un mūsu iegribas, pēc tam mēs, varbūt, cienīsim jūs.

S Sirsnina3 29.11.2018

Kas Jums pateica, ka mums nepatik, kad mus sauc par krieviem? Kas Jus tads esat, lai noteiktu, kur mums ir jabrauc dzivot, ja Latvija ir musu dzimtene? Un par to cienu un velmi visus okupet - ka tas ispauzas? Neviens Jus neaiztiec un nevelas okupet. Kam tas ir vajadzigs? Mes esam tadi pasi cilveki, ka Jus. Dzivojam mierigi un vairakuma nevienam netraucejam.

S Sersvilks 29.11.2018

Ja Latvija ir jūsu dzimtene, tad runājiet latviešu valodā. Nestaigājiet ap plakātiem par mācībām krievu valodā valsts skolās!
Jūs jau sen mūs okupējāt. Diemžēl mēs neesam veikuši deokupāciju.

S Sirsnina3 29.11.2018

Vienkarsi, mes esam pieradusi pie ta, ka ir krievu skolas. Un protams, mes protestesim pret to likvidesanu, kapec mums ir jakluse? Agrak krievu skolas latviesu valodas stundam bija veltits visvairak laika. Un ar to ir pietiekami, lai iemacitos valsts valodu. Es saprotu latviesu politikus, kuri veido izglitibas reformu, jo ir logiski, ka latvijas iedzivotaji macas latviski. Bet mes tik un ta bastosim, jo vairs neesam padomju savieniba, kur nevareja izteikt viedokli. Nedomajiet, ka esmu no tiem krieviem, kuri noliedz okupaciju. Es lasiju "Arhipelagu GULAGU" un "melno komunisma gramatu". Zinu, cik daudz launuma nesa Lenins un ipasi Stalins. Bet ta jau sen ir pagatne. Vai tad tagad visi krievi ir muzigi vainigi?

S Sirsnina3 29.11.2018

Es neesmu vestures parzinis, lai par to visu strideties. Vienkarsi gribu Jums novelet visu labu un gaisu.

S Sersvilks 29.11.2018

Tu nu gan esi pilnīgi tups vēsturē.

GoodMan 30.11.2018

Как люди которые купили эти земли могут быть оккупантами? Мы заплатили 2 миллиона серебряных монет за эту территорию. Или возвращайте деньги или идите лесом.

S Sersvilks 30.11.2018

Ko, no kā un kad jūs esot nopirkuši?

L Logika228 30.11.2018

Vēsturi palasi. Tur ir rakstīts. No ZVEDREM. Nu jā es aizmirsu. Jums vēsture sākas no 1940.

Rīgа 30.11.2018

Pilsoņu un nepilsoņu karš tuvojas?

S Sirsnina3 30.11.2018

Galvenais lai nesakas tas sausmas, kuras tagad ir Ukraina. Nenod Dievs, naciki naks pie valstis un saksies "dekomunizacija". Tad jau krievi var paradit savus zobus. :)

Rīgа 30.11.2018

Tautu iešūpināt ir viegli, jau sen pārbaudīta metode, un Ukraina ir svaigs piemērs.

S Sirsnina3 30.11.2018

Ja, ta nu ir. Un musu valsti tada pasa ideologija - ir patrioti-nacionalisti un ir krievi, kas uzskata sarkano armiju par atbrivotajiem. Tapec nevaram jau zinat, kas bus pec daziem gadiem. Varbut, ari kars. Bet ceresim, ka musu himna "Dievs, sveti Latviju" ka lugsanas palidzes musu Dzimtenei saglabat mieru.

L Logika228 30.11.2018

Viņš drīz sāksies.

д Джонни 30.11.2018

Автор жалобы ошибся дверью. На той двери, в которую ему нужно было сходить, написано не Trek, а WC.

S Sersvilks 30.11.2018

Pats palasi vēsturi. Pofigas tas, ko Krievija te kādreiz pirkusi. Ir spēkā 1920. gada līgums, kurā Krievija (PSRS) uz mūžīgiem laikiem atsakās no visām tiesībām uz Latvijas teritoriju.

S Sirsnina3 30.11.2018

Tad kapec mes svinam simtgadi sogad, nevis 2020? Tapec, ka mus oficiali piezina par neakarigu valsti 1918. gada? Un ko tas mainija? Neizgajam no PSRS lidz tas izjukumam. Tie papiri neko nenozime. Tapat, ka musdienu konvencija par to, ka neviena valsts nevar uzbrukt citai valstij.

д Джонни 01.12.2018

Vispirms palasiet vēsturi, tikai ne to, ko propagandē skolās, bet objektīvi no dažādiem viedokliem un avotiem. Tad vismaz būs kādas jēgas pazīmes, kas tā ir par "simtgadi" un ko tieši jūs nosvinējāt.