www.sudzibas.lv "VELO DEPO"  Matīsa iela 8, Lv 1001 Slikts serviss, krāpšana, bojājums

"VELO DEPO"  Matīsa iela 8, Lv 1001 - Slikts serviss, krāpšana, bojājums

Augustā iegādājos lietotu velosipēdu "VELO DEPO"  Matīsa iela 8, Lv 1001, kopsummā pa 150 Eiro. Summā ietilpa 120 Eiro velosipēda cena, 15 Eiro riteņa saslēdzējs un 15 Eiro dubļu aizsargi velosipēdam. Pēc pirmās lietošanas reizes parādījās pirmā problēma ar velosipēda priekšējām bremzēm, aizvedu salabot. Ritenim tika dota 2 mēnešu garantija. Pēc otrās lietošanas reizes, parādījās defekts aizmugurējās bremzēs, atkal vedu labot. Šoreiz paziņoja,ka jālabo pa saviem līdzekļiem - kopsummā pa 50 Eiro! Pieteicu prasību atgriezt naudu vai apmainīt pret līdzvērtīgu preci,jo , iegādājoties velosipēdu, netika nekas minēts par esošajiem defektiem - ritenis nebija braucams!

Kad beidzot piekrita atgriezt naudu , pateica, ka neatgriezīšot naudu par dubļu aizsargiem un saslēdzēju. (VAI TĀ DRĪKST?) Labi, saslēdzējs der visiem riteņiem, bet dubļu aizsargi bija diezgan specifiski un derēja reti kuram! Turklāt, paziņoja,ka tā vietā,lai atgrieztu atlikušos 120 Eiro, viņi atdos tikai 94 Erio,jo viņi neatgriežot PVN,kas samaksāts valstij!

M M.g 29.01.2019

Šie džeki, par detaļu kas internetā jauna maksā 4e man par lietotu paprasīja 25e, nevienam neiesaku pie tiem žīdiem iepirkties.

A Agnete 18.06.2019

Ritenim bija nokritusi ķēde. Teica, ka veiks apkopi par 15 eiro.Gribēju samaksāt uzreiz, pateica, ka samaksa, kad darbs padarīts. Dienā, kad bija jābūt gatavam, zvana un saka, ka vēl kas jālabo- jāmainot bremžu kluči. Respektīvi, velosipēda remonta apjomi auga augumā. Īsti nesapratu telefoniski teikto, ka jāmaksā vēl klāt 21 eiro!. Es iedomājos, ka kopējā summa tagad ir 21 eiro. Kopā samaksāju 36 eiro, bet sajūta, ka tiku apčakarēta, mani nepamet. Šo darbnīcu neiesaku!

E Emīls_V 01.05.2021

Varbūt jāiemācas pašai labot, ja neapmierina serviss un kapeiku žēl ^^

R ripotājs 18.06.2020

Vienkārši šausmīgi krāpnieki. Uzbāžas ar velo apkopi, standartā grābj 50 eiro, bet pat neatskrūvē un neieeļļo gultņus. Pēc riepas maiņas, 1/2 laikā riepa atkal tukša, pilnīgi krāpnieki - neiesaku - nekad tur nebrauciet. Vajadzētu šitiem VID uzlaist virsū.