www.sudzibas.lv Veldze Pluss Sia Krāpnieks, nepilda savus solījumus, neapmaksā rēķinus.

AtrisinātaVeldze Pluss Sia - Krāpnieks, nepilda savus solījumus, neapmaksā rēķinus.

Veldze pluss sia, īpašnieka Aidasa Janušasa personā neapmaksā rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem. Nereaģē uz zvaniem, īsziņām un ēpastiem. Solīja apmaksāt atlikušos rēķinus, bet nepilda solījumus. Kompānijas veldze pluss īpašnieku aidasu janušasu uzskatam par mēli un krāpnieku kas nepilda savus solījumus. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku!
Veldze pluss sia company, owner aidas janusas does not pay invoices for services. Not responding to calls, messages and email. Promised to pay the remaining invoices but did not keep his promise. The company veldze pluss owner Aidas Janusas are liar and swindler who do not fulfill his promises. Be careful with this person!
Компания veldze pluss sia в лице хозяина компании айдаса янушаса не оплачивает счета за предоставленные услуги. Не отвечают на звонки, смс и маилы. Обещали оплатить оставшиеся счета, но не держут свое слово. Хозяин компании veldze pluss Айдас Янушас лжец и мошенник который не держит свое слово. Будьте осторожны с этим человеком!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Rebotco 15.11.2017

Lūdzu nodzēst šo sūdzību, pārads tiek apmaksāts. Paldies.

R