www.sudzibas.lv Veiters korporācija Uzņēmuma vadītāja apsurdā rīcība

SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'' - Uzņēmuma vadītāja apsurdā rīcība

Vēlos Jūs informēt par kāda cilvēka ļaunprātīgu un zemisku rīcību.
Ja kāds grib iet strādāt uz uzņēmumu ''SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'', es ieteiktu to labāk nedarīt, jo šis cilvēks, respektīvi - šī uzņēmu vadītājs izturas vardar'bīgi pret saviem drabiniekiem.
Šā gada 18. maijā SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'' uzņēmuma vadītājs fiziski ietekmēja vienu no saviem darbiniekiem. Kad viens no viņa darbiniekiem strādāja naktsmaiņu, uzņēmuma vadītājs piebrauca pie darba ar vēl divām personām, uzsākot brutālu sarunu ar darbinieku (kurš tajā brīdī grasijās doeties mājās pēc nostrādātās naktsmaiņas), uzlika šm darbieniekam roku dzelžus, uzlika galvā maisu, iesēdināja svešā automašīnā un šo cilvēku pret savu gribu aizveda uz mežu, tad šis uzņēmuma vadītājs izkomandēja līdzi paņemtos cilvēkus lai viņi sāk sist šo darbinieku, uzņēmuma vadītājs stāvēja malā un raudzijās kā pēc viņa pavēlēm tiek sperts ar kājām šim darbiniekam, sists ar dūrēm, un tājā pat laikā šis dsarbnieks nevarēj apretoties un sevi aizstāvēt jo viņam galvā bija uzlikts mais, un rokas uz aizmuguri saslēgtas ar rokudzelžiem. Tad šis uzņēmuma vadītājs atņēm adarbieniekam automašīnas atslēgas, atņēma mobilos telefonus un ar varu lika uzrakstīt parādzīm kurā darbinieks it kā atdod uzņēmuma vadītājam savu automašinu un mobilos telefonus. Tad kad šis uzņēmuma vadītājs un personas kuras šo darbienieku bija fiziski ietekmējušas un izņirgājušies par šo clvēku, atstāja viņu Ādažu mežā un paši aizbrauca.
Tad šim cilvēkam vēl nepietika nekaunības, viņš pieprasīja no šī darbinieka 1 500 LVL un draudot, ja nauda nebūšot nedēļas laikā, tad tas vēl būšot visam tikai sākums.
Cerams ka cilvēkiem izlasot šo liks aizdomāties par to cik mums tomēr apkārt ir daudz ļaunu cilvēku.

T

T tinkija 13.07.2009

izklausās kā bojevikā, bet patiesībā jau kaut kur dzirdēju šo stāstu. Nu ko lai saka, baisi, katrs "atlaiž" darbiniekus kā māk :D

R Robčiks 13.07.2009

Bet iemesls? Ir jābūt iemeslam, tak nejau piebrauca un neko nesakot aizveda.
bet vispār baismīgi, ka jāstrādā nakts maiņa pie priekšnieka, kas ved uz mežu!

Vadītājs un direktore ir divi neatkarīgi cilvēki?
Kas par operāciju biju, no kā, kāpēc?

Kā izbeidzās tā visa storija?

E ella 13.07.2009

iemesls itkaa par aizdomaam par materiaalu zagsanu...cik dzirdeeju iisti pieraadiits nav.
direktore ir cits cilveeks, divi vadiitaaji. vispaar nav smiekliigi Juri!!!

C citsjuris 13.07.2009

Vorons?Zinu šito ''širmoviku''īstenībā bez saviem ''puikām'' būtu galīgs mīkstais.
Pats neesmu tur strādājis, bet ir bijušas citas darīšanas, konkrēti vienu reizi izpalīdzēju ar transporta pakalpojumiem, likās cik necik sakarīgs, bet tad ne no viena vien padzirdēju kāds viņš patiesībā.

L Liene 14.07.2009

Kads tad vinjsh ir patiesiba, Juri? Cilvekiem jazin pirms ies stradat shaja uznemuma.

Un par to augsha aprakstitu gadijumu, ja tomer cilveks tiesham no vinja zaga, tad tas bija pelniti.zagljus neviens nesaudzes.protams es neatbalstu vinja ricibu, bet tomer zagljus ir japarmaca lai vairs neuzdroshinas zagt

E ella 16.07.2009

Liene visam ir savas robezas!!!

V voran 16.07.2009

rižijs skals ;) vinu pasu vajag saburzit jau sen. te par vinu varetu runat daudz un ilgi. šis ir tas cilveks kuru es gribetu ar plikam rokam noznaukt un saplest gabalos ta kad sudi iet pa gaisu!!!

J juris 17.07.2009

vins izliekas par cilveku ar 10 augstakajam izglitibam un bagaatnieku visbagatako bet patiesiba vins pus pasaulei parados un nieciba cilveku aciis vins tik doma ka vinu uztver ka veiksmigu uznemeju bet cilvekiem acis neaizmales vins ir nieciba ir netiru pagatni, un tagatni!!! pasaule ir sasoditi apala un vis ko dara nak atpakal, gan jau dzive noliks vinju tajaa vietaa kur tam jaatrodas un ir iistaa vieta|!!!

D Deniss 18.07.2009

Hm.Par to zagli, viss skaidrs..es ari rikotos lidzigi ja no manis kads zagtu..Bet nesaprotu par ko parejie vinu taa neieredz..miniet vel kadu argumentu/piemeru par ko Jus vinu meginat nomelnot, lai visiem kjutu skaidri un gaishi.

To Juris : Kada tad ir vina "netiraa pagaatne?" Velos zinat, jo iespejams man bus jasadarbojas ar so cilveku

B Beibe beibe 15.03.2017

Ja vinjs buutu puspasaulei parada tad no vinja sen kaads butu vinja kuteri atnjeemis. Esmu vinja bijusi beibe. Zinu kaa ar naudu vinjs nesvaidaas taapat vien.diezgan liels siikstulis. Sev pat brizam aizliedz sho to. Bet tas neliecina Ka vinjs ir slikts cilveks. Man vinjs likas ljoti pat pieklaajiigs. Lieligs gan biki bet kopumaa ok

H haris 20.07.2009

tad tik sadarbojaties drosi un ja jau jus atbalstat taadas metodes tad jums kopaa cietumaa ies jautri, jo ja arii tas cilveks buutu ko zadzis tad pastaav policija nevis taa kaa vinsh rikojies, par ko neesmu drosh ka kaads ko vinjam ir zadzis, un vinja riciiba ir vienkarshi traka cilveeka par ko pasham draudetu ilgs cietum sods!

B Beibe beibe 15.03.2017

Tu nu gan jefinj6.nezini latvijaa policies tussle!hahahah.

J jasmīne 21.07.2009

Nu manu tanti arī atlaida no turienes kādu gadu atpakaļ, varbūt biški vairāk un arī ne par ko. Viņam bija aizdomas, ka kāds zog (laikam jau paranoja) un viņš vienreiz naktsmaiņā atbrauca un sāka viņas (manu tanti un viņas kolēģi) riktīgi tramdīt, lai saka, kurš zog, lai neizliekas par muļķēm, bet kad viņas nekā neteica, jo nezināja, kas jāsaka, tad rediet par mācību citiem, manu tanti atlaida. Uz mežu gan neveda un citādi neiespaidoja, bet - piedodiet - ja cilvēkam pilna galva paranosiku murgu, tad varbūt jāmeklē palīdzība pie psihiatra.
No tantes daudz pastāstiņu par viņa nesavaldību esmu dzirdējusi, kā arī to draudīgo ierašanos nakts vidū kopā ar saviem "džekiem".
Tas vēl nieks, kad viņam nāk pārbaudes, tad viņš visiem nodod pavēles, ko teikt, ko neteikt un pamēģini godīgi atbildēt uz jautājumiem ko uzdod tie, kas pārbauda. Tie, kas redz nemākot melot, lai uz darbu nenākot. Utt

Vai mans viedoklis ir pietiekami pamatots, kāpēc es viņu neciešu?

V vasilijs 23.07.2009

Latvieši, kā vienmēr izceļas. Jūs aprunājat lietas un cilvēkus par ko nav ne mazākās jēgas. Cik man zināms darbinieks kurš šo tekstu sacerēja tika atlaists ar pantu par zagšanu un pret viņu tika ierosināts kriminālprocess. Viņš tika pieķerts ar lietiskajiem pierādījumiem + video ieraksti un nebija viņam neviena miesas bojājuma vai slimnīcas apmeklējuma. Letiņi grib zagt un netikt sodīti, bet kā lieta nonāk policijā sāk nomelnot savus darba devējus. Veiters ir viens no godīgākajiem uzņēmumiem un arī darbiniekiem ir ļoti paveicies ar vadību. Saku tā, jo bieži saskaros darba jautājumos ar šo kompāniju un zinu kā viņi strādā. Divu gadu laikā nekādu problēmu nav bijis.

O olina 27.07.2009

Hmmm ... intersantas sarunas, nu ko lai saka ...
Varbūt jāsāk ar to, ka, Sim, ar prātu slimajam uzņēmuma vadītājam Ādažos pieder zemes gabals, kuru viņš šobrid izmisīgi cenšas pārdot, jo tiešī tajā privātajā zemes gabalā tika aizvests un fiziiski ietekmēts darbinieks!
Vēl kas, ražošanas telpās nelikumīgi atradās automašīna INFINITI, kuru tikai aptuveni nedeļu atpakaļ viņš tikai izveda no šīm telpām, jo draudēja nepatikšanas tieši ar to, ka sveša mašīna atrodas ržošanas telpās...
Nākamais, šajā uzņēmumā maksā aplokšņu algas, akdievs tas taču ir likuma pārkāpums, ai, ai, ai, cik VID būtu interesani paviesoties tajās dieniņās kad aplokšņu aldziņas maksā ...
Un vēl ... 17 maija rītā, ar lietiskiem pierādījumiem tika fiksēts (gan ar videokameru, gan ar fotoaparātu), tas kā šis tizlais, rižais ģīmis stāv klāt tajā momenta, kad viņa tā saucamie miesassargi :D uzdarbojas, ar varu iegrūž darbinieku mašīnā un aizved ...
tad nākamais ... paskataties mīlīši internetā ss portālā tur rižais tirgo pilnīgi visu kas viņam pieder, ja neticat, tad salīdzinat mobilo nr. kas ir viņa mājas lapā, tas pats tel. nr. figurē ss portālā ...
un gribat zināt kāpēc viņš tirgo visu kas viņam pieder? Tāpēc ka viņam pašam bandīti ir astē iesēdušies, kuri ieslēguši viņam skaitītāju ...
Un vēl, personas kuras ir viņa līdzzinātāji - vienam ir 25 gadi, otra, ir 29 ... viens ir nožēlojams pavāriņš, bet otrs bezcerīgs apsargs ...
Hm ... ko lai vēl saka ...
tad vēl viņš kārtīgi apkāš jaunos menedžerus kas aiziet pie viņā strādāt, pievāc menedžera klientus un pēc tam padzen ...
tad vēl ... viņš vienam no saviem darbiniekiem piedāvāja tirgot lietotu mašīnu detaļas, diez kur šis tās dabūn ? Hm .. katik ne tādā pat ceļā, kā gadīuumā kad atņem darbiniekam auto, un tādā pat gadījumā kad viņa ražosānas telpās atradās nelikumīgi glabātā automašīna ...

L lala 28.07.2009

Man liekas, ka šīs visas ir muļķības. Pats vairākus gadus strādāju šai uzņēmumā un labi pazīstu savu priekšnieku, viņš to nedarītu. Viņš ir labākais priekšnieks kāds man ir bijis( īstenībā abi). Esmu pa šiem gadiem daudz kadrus redzējis, pat, ja kāds darbinieks nespēj parādīt savu produktivitāti, vienmēr tiek dota iespēja sevi attaisnot.
Runājot par iespiedēju, kurš tika aizvests uz mežu, viņu es arī zinu un ticu, ka tās ir smieklīgas pasakas. Nu džeku saķēra par zagšanu, atlaida ar pantu, dzīvoklis kredītā, džips arī, darbu nedabūs, krimināllieta ierosināta, jāiet uz visu banku. Varbūt viņam ir cerība, ka, lai trobelis nebūtu, vismaz nelaidīs ar pantu, lai citur darbu var dabūt. Karoče tas ir bulšits.
Par tām mašīnām un detaļām, mazāk filmas vajag skatīties.

I Inese 20.05.2011

Ko jūs te visi esat uzbrūkuši Pahomovam? Viņš taču ir foršs puisis! Cik man ir zināms viņš pašlaik ir tipogrāfijas Veiters un firmas Premium Tuning īpašnieks, kā arī uzņēmuma “Krebsar” īpašnieks. Viņš ir malacis, ka dod cilvēkiem darbu un ļauj pelnīt naudu! Labāk palasiet par viņu dažādus rakstus avīzēs un žurnālos.

Lūk, ko par viņu raksta "Latgales laiks": Aprīlī “Latgales Laiks” rakstīja, ka vienu no lielākajiem Krāslavas uzņēmumiem “Krebsar”, kuru pirms četrpadsmit gadiem dibināja uzņēmējs Jānis Kriviņš, pārņēmis jaunais galvaspilsētas biznesmenis Andrejs Pahomovs.
Ar firmas “Krebsar” jauno prezidentu tikāmies divas nedēļas pēc tam, kad viņš kļuva par uzņēmuma likumīgo saimnieku. Gan Andrejs Pahomovs, gan viņa palīgs Valērijs Mackevičs, kurš bija apstiprināts direktora amatā, toreiz vēl tikai iepazinās ar uzņēmumu un tā darbiniekiem. Jāatzīmē, ka rīdzinieku plāni šķita optimistiski, – ražošanas paplašināšana, produkcijas kvalitātes uzlabošana un, protams, iekļaušanās rietumu tirgū, kur ir augstākas un stabilas cenas. Jaunā vadība plānoja palielināt apgrozījumu līdz 2, 5 miljoniem latu – kā uzņēmuma uzplaukuma laikā, kad tā cehos strādāja vairāk nekā 300 cilvēku. A. Pahomovs teica, ka firmas veiksmīgai funkcionēšanai nepieciešams mārketings, ar kuru “Krebsar”, pēc visa spriežot, agrāk nenodarbojās. Par ražotnes modernizāciju netika runāts, jo par mūsdienīgu tehnisko bāzi savulaik parūpējās J. Kriviņš. Tika plānota tikai darba apstākļu uzlabošana lakošanas un krāsošanas cehā, kur, saskaņā ar ES prasībām, jāierīko ventilācijas sistēma, bet acetona un spirtu saturošie līdzekļi jānomaina pret ķīmiskā sastāva ziņā nekaitīgākiem.

Nesen atkal apmeklējām SIA “Krebsar”, lai uzzinātu, kā jaunajai vadībai veicas. Kā teica Valērijs Mackevičs, galvaspilsētas biznesmeņiem ir agrākie plāni. Viena dabīgā koka mēbeļu partija jau veiksmīgi realizēta Anglijā. Tiek meklētas iespējas, kā iekļauties Itālijas un citu valstu tirgū. Taču ne jau viss rit gludi. “Krebsar” peļņa ir visai pieticīga, jo gatavās produkcijas pārdošanas līgumi tika noslēgti pirms izejvielu un citu mēbeļu ražošanai nepieciešamu sastāvdaļu cenu celšanās. Savukārt, lai noslēgtu jaunus līgumus, jābūt pietiekami “elastīgiem”, ņemot vērā izejvielu tirgus cenu dinamiku.

Ir vēl kāda vietējā problēma, kuras mērogs Rīgas biznesmeņos rada neizpratni. A. Pahomovs bija pārliecināts, ka par darba roku trūkumu Krāslavā nebūs jāsūdzas, jo pilsētā uzņēmumu nav nemaz tik daudz. Turklāt bruto algu rīdzinieks piedāvā vietējiem apstākļiem gluži pieklājīgu – vairāk nekā 300 latus plus sociālās garantijas. Taču, kā teica A. Pahomovs, alga ir jānopelna. Ja, atnācis uz darbu, cilvēks dzers vai vienkārši neko nedarīs, nevīžīgi apiesies ar firmas īpašumu un tehniku, šādus darbiniekus neviens neturēs. Pret vecajiem kadriem jaunajiem īpašniekiem nav pretenziju, taču vairākums no tiem divdesmit, kuri divus mēnešus šurp nāca, diemžēl, ar strādīgumu neizcēlās, tāpēc no viņiem nācās šķirties. Jāatzīmē, ka V. Mackevičs par krāslaviešiem izteicās visai korekti, taču pēc sarunas varēja noprast, ka firmas “Krebsar” jauno vadību ar savām “vizītēm” aplaimoja pilsētnieki, kuri nespēja noturēties nevienā no Krāslavas uzņēmumiem dzeršanas dēļ.

“Man šķiet, ka bezdarbniekam būtu jāpriecājas par katru iespēju uzlabot savu materiālo stāvokli. Vēl jo vairāk gadījumā, kad atalgojums ir atkarīgs no paša cilvēka pūlēm, ” saka Valērijs.

D Domas 10.11.2011

Jā, tiešām, tas rižais ģīmis ir mantkārīgais un skopais tips. Pilnīgi piekrītu visam, ko šeit par viņu raksta, jo viņš domā tikai un vienīgi par sevi, citu cilvēku vajadzības un problēmas viņu neinteresē. Īsts egoists! Ir gatavs šķiest naudu pa labi un pa kreisi, lai tikai apmierinātu savas kaprīzes, bet ja kāds svešs cilvēks lūdz viņam palīdzību, tad viņš to ignorē!!!

R Razboiniks 29.06.2013

Kārtējais apvadītāis (atvainojos pa vardiem) bet nu ko lai saka lai Dievs nograbstas :)