"veiksmes" spēle LIELAIS JAUTĀJUMS - Krāpšana

Šodien kārtējoreiz pierādījās tas, ka TV spēlēs notiek krāpšana (protams, varbūt ne visās) - spēles noteikumi paredz, ka ēterā atbildēt var katrs desmitais un tad viņu savieno ar tiešo ēteru, un ir atļauts zvanīt no viena numura vairākas reizes, tātad, teorētiski ir iespējams, ka es viens piezvanu visas desmit reizes, un iegūstu iespēju atbildēt, bet notika tā - zvanīju un man atbildēja, ka esmu astotais, tā ka neviens vēl nebija savienots ar tiešo ēteru, nolēmu zvanīt vēlreiz, jo itkā desmitais vēl nebija piezvanījis, bet piezvanot otreiz, man atkal atbildēja, ka esmu astotais.
Ja vien šo mājaslapu kontrolē vai pārskata attiecīgās instances, tad ieteiktu to pārbaudīt. Pārējiem iesaku labāk NEZVANĪT...!!!

K

U uh 02.01.2009

Bišķi nesaprati...ja esi desmitais, tad esi to pārējo desmito vidū, kurus izvēlas kompis, un, protams, izvēlēsies tikai tad, kad tiks ieripojusi normāla summiņa par zvaniem...

R Reālists 02.01.2009

Nu tas taču ir kārtējais lohatrons!
Visa tā spēle ir domāta tikai vienam- naudas iegūšanai un lielākā muļķu zemes daļa uz tā iekrīt, pēc tam lai nerastos aizdomas, pāris laimīgajiem iemet kādu piķi, lai rastu ilūziju, ka viņam paveicās, tātad arī man kādreiz paveiksies.
Matemātika ir vienkārša: jūs zvanat un zvanat un pēc kāda 30 zvana esat sazvanījuši un laimējat 300Ls. Tagad atņemam to summu, ko jūs samaksāsiet par zvaniem [30x0, 95=28, 50], pēc tam vēl noņemiet ienākuma nodokli 23% [300-23%=231] un tagad saskaitām cik tad reāli vinnējāt [300-28, 50-69, 00=202, 50]Tātad reāli vinnējāt 202, 50Ls. Protams arī tā ir nauda, bet nekur jau nav teikts, ka jūs tiksiet līdz tam laimestam. Ja netiksiet tad parēķiniet kādi būs zaudējumi. TAS NAV TĀ VĒRTS!

M Maris 02.01.2009

Pilnigas mulkiibas tu tiko apteici, ta nav neesi sapratis speles noteikumus, ja esi 10. tad pec tam no visiem kuri ar ir 10. izlozee vienu laimiigo ..Nekaaada krapsana nav, man viens pazistams cilveks 500 ls vineja tanii speleee.. IEsaku visiem ..

J Jānis Jansons 02.01.2009

Loti laba spēle, kuru var spēlēt visi Latvijā dzīvojošie idioti un tie kam ir ļoti zems attīstības un izglītības līmenis. jo tā ir iespēja tikt pie naudas. Es arī zinu ka daudzi cilvēki ir dabūjuši piķīti. Tieši tad kad ir krīze un nav ko ēst. Tā ka iesaku visiem.

: :))) 04.01.2009

Ir taa, ka katrs desmitasi zvanitajs tiek saglabats kompii, Tas noziime, ka vienlaiciigi zvana simtiem cilveku un tam, kam trapas desmit, tam veicas, bet tas nenoziimee, ka Tev uzreiz savienos ar studiju, vini savieno pec noteikta laika kad savakusies visi zvaniitaju un tad nu kompis no tiem daudzajiem cilvekiem, kam bija desmit izvelas vienu kuram zvana un kuram ir iespeja atbildeet!!
Protams tas viss izskatasotradi, ka jazvana un ka busi sagaidijis desmit Tevi savienos, nee ...
Es ar skauma iekritu, jo tur isti nepaskaidro un cilvekus ker uz mulki :(
Tas raidiijums ir reala cakareshana ipasi pensionariem un skoleniem...

A Aleksandrs 04.01.2009

bet minutes dargas sit, un jus velak maksajat.Jabrinas, ka tagadejos bada laikos metajas ar 1000 Ls, rekini tak jums beigas pienaks.

A ARTIS 04.01.2009

Tas pats ir ar zelta drudzi vakar zvaniju un tikai ar astoto reizi man pateica to laimigo ciparinu.nu ta gaidiju ka man zvanis vinesu tos 700ls.pigu tev. Riktiga krapsana vairs nezvnisu un citiem neiesaku!

S Sanita 05.01.2009

O par šito mums ar vīru labs prikols sanāca... piezvanijām reizes 5 dabūjām 10 nummuru, gaidam nu kad zvanīs, bija jāuzmin vārds SOJA un balva bija 700LS... kā jūs domājat, protams ka mums nepiezvanija, tā vadītāja minūtes 3 vnk blisinājās TV ekrānā, un tik saka nu zvaniet, zvaniet tādi krāpnieki!!!

: :D 05.01.2009

Kaa juus nesaprotat, ka automaatiski tiek noteikts tas pirmais 10itais, kuram arii zvaniis. Juus paareejos tikai cakare, jo tiek novilkts laiks, lai savaaktu noteiktu naudas summinu, kaameer juus naivi ticat, ka buusiet viens no 10, lai gan iistais jau atrasts!

S semits 05.01.2009

"lielais jautajums" cik man zinams pieder " zelta drudzim"

G gunča 06.01.2009

no 80 reizēmne viens 10 pazors tīri civēka apčakaŗēssanaa.

K kl 06.01.2009

tur ir jābūt pacietībai 80 reizes zvanīt!

Mamma 09.01.2009

man zel tos naivos kas cer vinnet, bet beigas sanem lielu tele rekinu.

I Igors 11.02.2009

Uz lielo jautājumu zvanot, viņi rēķinā sadzejo daudz vairāk to zvanu, kā piemērs: paziņa uzvanīja mēneša sākumā pāris reizes uz šo spēli un rēķina izdrukā parādījās, ka zvanīts visu mēnesi - kopumā 7 dinas pa patsmit zvaniem un rēķins protams 4Ls vietā bija 40Ls!

H hetera 27.02.2009

Brauciet spēlēt studijā uz vietas, nevis te pārgudri kladzinat...bet lai spēlētu studijā jāzin arī kaut kas, tam laikam prātiņs par īsu, vieglāk ir šeit ķengāties.Raksta autors laika absolūts lohatrons, ja pat īsti speles noteikumos nav iedziļinajies...tur taču skaidri un gaiši tiek viss izstāstīts

Mamma 27.02.2009

Man liekas ta tada smauksanas vien ir visi radi un draugi speles vadibai vinne smukas summinjas, bet parejie ar saviem zvaniem vinus sponsore.

J Janis 13.03.2009

Piekritu ka notiek krapsana pat televizija.

Mamma 13.03.2009

Mulkju zemee drosi var iedzivoties uz nabaga neizglitotas tautinas rekina.

J Juris 25.03.2009

Tiešām Latvijā laikam ir vairāk muļķu nekā normālu cilvēku. Labāk to naudu būtu saziedojuši kaut kam nopietnam vai arī sev kaut ko nopirkuši. Nevajag brīnīties, ka cilvēki saka ka Latvija ir mirusī valsts.

: :D:D:D 02.04.2009

es piezwaniju wienreiz un laimeju 1000ls miinus nodoklis, sanak 770ls, prikols tur, ka laimeju menesha sakuma, bet tur lai laimestu sanemt jauzrada zwana dok.apstiprinajums(ceks un reikins) nu no menesha 4 datuma pagaja jau menesis, wel reikins nav, pat nezinu wai wispar laimestu sanemsu..