www.sudzibas.lv Veiklas 'Enzo' Neatbild uz iesniegumiem par bojato preci,kura tika pirkta veikala un drausmiga klienta apkalposhana

Veiklas 'Enzo' - Neatbild uz iesniegumiem par bojato preci,kura tika pirkta veikala un drausmiga klienta apkalposhana

Nopirku blūzi 23.02.13 Veikalā "Enzo" kurš atrodas Dominā! Uzmerīju blūzi veikalā (cena 36ls) atbraucot uz mājām ,dienas gaismā ,pamanīju uz blūzes divus nelielus caurumus ,no katras puses tieši zem padusēm,veikalā nebiju tos ievērojusi,jo gaisma bija neīpaši spilgta,un blūze ir melna, un caurumus pat nebiju pamanījusi- neuzskatiju ka man veikalā jaunas drēbes ir jaapseko zem mikroskopa( tagad gan būšu uzmanīgāka un skatīšos katru cm) Blūzi biju uzmērījusi tikai veikālā,tikai mājās izniemu no maisa un ieraugot caurumus ,noliku atpakal lai aiznestu uz veikalu ! Atnācu uz veikalu,gribēju vai nu apmainīt blūzi,vai nu naudu atpakaļ dabūt! Man teica ka jāraksta iesniegums!Pirmais kas jau nepatika,bija tas ka pašiem bija jāskraida pa Dominu meklējot ,kur nu var izprintēt čeku,kura kopija palika uz viena iesniegumā,jo printera veikalā nebija! Tad atstāju blūzi veikalā,ar tiem diviem caurumiesm zem padusēm un gaidīju 10 dienas atbildi no veikala priekšniecības! Atnāca atbilde-ka vini rūpīgi kopā ar ekspertiem izskatījuši manu lietu un uzskata ka caurumi radušies mehāniskās iedarbības rezultātā uz to! Un ka neko man neatgriezīs,un ka es varu savākt to sabojāto preci atpakaļ! Es nolēmu paņiemt preci no veikala un versties pie ekspertiem un patērētāju aizsardzībā! atbraucu uz veikalu,paprasīju savu blūzi,un nolēmu pārdevēja priekšā velreiz paskatīties uz to blūzi,es kad to izvilku no maisa biju pilnīgi šokā,uz blūzes parādījās vel viens ljoti liels caurums,kura nebija pirms tam kad es biju atstājusi to veikalā,un caurums iszkatījās tā, ka to kāds tīšam ir saplēsis! Labi ka es vispār nolēmu to apskatīt velreiz! Protams pārdevēja neko nezinot,vinjas nebija tajā dienā kad pieniema to blūzi! Kad prasiju vinju vadītāju numuru,vai menedžera,vinja nedeva-teica ka viņu firma ir vispār ārpus Latvijas un ka nav kam zvanīt! Es rakstīju atkal iesniegumu ,pieprasit naudu atpakalj un aprakstot situāciju ar jauna defekta parādīšanos! Atstāju veikalā blūzi un braucot uz mājām,man zvana tā pati pārdevēja,un saka ka nu ir sazvanījusi menedžeri ( re kā, es aizbraucu un uzrādījās menedžera numurs) un teica ka neviens uz manu iesniegumu vairs neatbildēs,un ka visu viņi man jau ir uzrakstījuši,un ja es versīšos pie eksperta,es maksāšu 38 ls,un ja gadījumā es zaudēšu šajā procesā,tad es velti samaksāšu tos 38 ls! uzreiz jau sāka iebiedēt! Tas ir kaut kādas šausmas,ja pirms tam tie caurumiņi bija nelieli un ja eksperti būtu veikala pusē,es vismaz varētu tos aizšut,bet tagad pēc tā ka blūze bijua palikusi veikalā,un ne no kurienes parādījās jauns loti liels bojājums,to vispār nevar vilkt mugurā! Šausmīga attieksme pret klientu, valsts noteikumu neizpildīšana( otrreizējā iesneguma neatbildēšana) un cūcīga attieksme pret patērētāju tiesībām! Versīšos pie ekspertiem! LAbāk nepirkt tur nekādas mantas!

Y YoYo 14.03.2013

Nu moins totāla nejēdzība!
Sanāk Tev kā patērētājam, pirms preces atgriešanas veikalam ekspertīzes veikšanai, vēl ir jāfiksē šīs blūzes vizuālais stāvoklis ar fotoaparātu, lai novērstu iespēju Tev "piešūt" bojājumus kuru pirms tam nebija!!!
Nonsenss!
P.s. Klau, bet tai brīdī, kad nodevi veikalam atpakaļ to blūzi, pārdevēja tak noteikti to vizuāli apskatīja???
Ja tā, tad jāaicina šo pārdevēju uz konfrontāciju - kā un kurā brīdī varēja rasties jauni bojājumi, ja nodošanas brīdī to nebija?!!!
Es ieteiktu pacīnīties, taču no loģikas viedokļa protams 36Ls nav tā summa, kur jāstāv kā mūrim, jo var sanākt, ka " pa ceļam" radušies izdevumi beigās var pārsniegt šīs blūzes vērtību!

P prodigieux 04.07.2014

На претензию не отвечают, бракованный товар не меняют, деньги не возвращают. Экспертизу сделать невозможно, так как нужна вещь, которая ещё не была в стирке!