veikals.lv - Apkalpošana

Uzdūros uz šo iestādi akcijas laikā - kad šie solīja jebkuru samsung kārtidžu piepildīt pa 4, 99.Kad ierados uzpildīt kārtidžus, man tiek pateikts, ka esot jāmaina vēl nez kādas detaļas un cena protams aug!Tā, kā tās detaļas nesen nomainītas un pēc iepriekšējās lietošanas pieredzes tām vēl vajadzetu būt darba kārtībā no tām atteicos un teicu ka lai tikai uzpilda pa akcijas cenu!Jāatzīmē, atpakaļ dabūju kārtrdžus skaisti iepakotus glītās kastēs. Bet nedienas sākās kas vēlējos tos lietos, neviens uzpildītajiem kārtridžiem nedarbojās. Kad aiznesu tos tomēr remontēt jeb nu tad nomainīt tās citas detaļas uz savu ierasto datortehnikas apkalošanas vietu meistari bija neizpratnē un smaidot man teica "varbūt vajag uzpildīt?"Acīm redzot veikals.lv bija sadusmojies par manu nevēlēšanos tomēr maksāt vairāk un tikai pārlicis kārtridžus jaunās kastēs!Uzsaktu, ka tā ir necieņa pret klientu un krāpšana! Nevajag sludināt akcijas, ja nespēj tās īstenot!Apkalpošana arī nebija laipna!Tā ka iesaku izvairīties no šīs iestādes un labāk izvēlēties kādu uzticamāku!

W